If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 3. února

Znovu remaster Batmana, Kholat na PS4, ovladače AMD, benchmarky Tomb Raidera...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Znovu se vynořily starší spekulace o remasterech dvou dílů Batman Arkham, City a Asylum, pro PS4 a X1, prý by se měly objevit někdy o letošních prázdninách, tvrdí člověk, který má být údajně v přímém kontaktu s někým z Warner Bros.

- Vyšly nové ovladač pro grafické karty od AMD, najdete je pod RN-WIN-RADEONCRIMSON16.1.1HOTFIX. Využít by měli hlavně hráči Rise of the Tomb Raider, Fallout 4, Star Wars Battlefront, AC Syndicate či Battlefieldu.

- Loňský hororový simulátor chození po zasněžených horách Kholat z PC vyjde i pro PS4 a to 8. března.

- Nintendu meziročně poklesl zisk o třetinu, navzdory čtyřmilionovému odbytu Splatoon a sedmi milionům Mario Kart 8. Nicméně říká, že se začíná zajímat o vlastní řešení virtuální reality.

- Původní Dying Light zmizí s příchodem Enhanced edice z obchodů, nezvykle férově varoval výrobce, který také zveřejnil nový FAQ ohledně datadisku a jeho sehnání.

- Homefront bude mít mikrotransakce, ale nikoli Season Pass.

- UbiSoft slíbil, že si posvítí na podvodníky v The Division, aby se to nemohlo opakovat v plné.

- Serious Sam 4 není zrušen, jen bude jeho engine zásadně vylepšen na stejnou úroveň jako The Talos Principle, s nímž i s třetím dílem bude sdílet způsob protipirátské ochrany, kdy hru nepůjde dokončit, pokud nemáte legální verzi.

- Valkyria Chronicles Remastered má vylézt 17. května za 45 kanadských dolarů, vyzradilo Ebgames.

- Nordic Games získali práva na případná oživení sérií Imperium Galactica, Black Knight Sword, Sine Mora atd.

- Kotaku provedlo benchmarky mnoha grafických karet v Rise of the Tomb Raider.

- Do Metal Gear Online přibude Quiet z MGS5 coby unikátní postava společně se třemi novými mapami Azure Mountain, Coral Complex a Ruse Palace. Nebude si ji však možné v mulťáku svobodně vybrat, nýbrž bude vždy náhodně někomu přiřazena.

- V Conan Exiles bude nahota a obětování lidských těl, protože to prostě k téhle značce neodmyslitelně patří.

- EA se pokoušejí u patentového úřadu zaregistrovat název Ghost pro své studio vyrábějící NFS, ale UbiSoft podal námitku, protože to prý koliduje s jeho sérií Ghost Recon.

- Street Fighter 5 bude od výrobce nějak podporován nezvykle dlouho, po dobu příštích šesti až sedmi let.

- Evropské mega servery The Elder Scrolls Online se ocitly pod mega útokem, omlouvá se Bethesda varující před odpojováním, vysokými pingy či problémy s přihlašováním do hry.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments