If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 4. prosince

Největší LAN párty na světě, multiplayerový mod do Just Cause 2 nebo Nvidia Shield v 1080p.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Aktuální číslo Game Informeru na 14 stranách představí mnoho detailů o obsahu i fungování jarního Destiny po dvou dnech testování.

- Naughty Dog hledají designéra, který je odborník na kooperativní mód. Tento člověk by se měl starat o umělou inteligenci v kooperativním módu, o různé herní mechaniky a design. Že by Uncharted na PS4?

- Oblíbený mod do Just Cause 2 míří oficiálně na Steam. Po více než roce testování se JC2-MP objeví 7. prosince na Steamu, zpočátku v beta verzi. Jde o velmi ambiciózní multiplayerový mod, který připomíná trochu epičtější Grand Theft Auto Online.

- Podle Twitteru jednoho z lidí v Ready at Dawn by měla PS4 exkluzivita The Order: 1886 vyjít kolem podzimu 2014.

- Včera vyšel patch na PC verzi Battlefield 4. Poradit si má zejména s "one-hit bugem", kdy jedna kulka občas detektovala zásah nadvakrát. Opravený je také otravný a zlobící blur effect při používání EMP útoků a spousta dalších věcí. Kompletní seznam oprav najdete zde. Update měl vyjít také na PS4 verzi hry, ale ještě se musí řádně otestovat a je proto pozdržen.

- Chcete vidět, jak vypadá největší LAN párty na světě? Koná se ve Švédsku a podle obrázků je to opravdu něco jako velkolepý herní festival.

- Na zařízení Nvidia Shield vyšel update, který umožňuje streamování her do zařízení v rozlišení 1080p. V tomto rozlišení s 60 snímky za sekundu lze streamovat hry jako Assassin's Creed 4: Black Flag nebo Battlefield 4. Server Ihned.cz měl také nedávno rozsáhlý test Nvidia Shield, kde píší, že je zařízení sice dost drahé, ale jakmile ho vyzkoušíte, nebudete ho chtít dát z ruky.

- Vývojářská společnost Eutechnyx oznámila práci na Warhammer 40k: Storm of Vengeance pro PC a mobilní zařízení. Hra by měla být strategie a vyjít má v prvním čtvrtletí roku 2014. Budete bránit planetu jenom s pomocí 100 Space Marines. Na druhé čtvrtletí 2014 se pak chystá karetní Warhammer 40K: Space Wolf. Fanoušci Warhammer 40K série se tedy nemusí bát, že by se brzy začali nudit.

- Todd Papy, šéf vývoje God of War: Ascension, se připojil ke Cryteku, kde bude pracovat na dosud neoznámené hře. Musel se kvůli tomu z Los Angeles přestěhovat do Německa, takže musí jít o něco, co ho opravdu hodně zajímalo.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments