If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 8. března

Vozidlo do No Man's Sky, dabér Red Dead 2, recenze Mass Effect, Crusader Kings Humble Bundle...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Hello Games slíbili na tento týden vypustit tzv. Path Finder Update pro No Man's Sky, který přinese nové (patrně pozemní) vozidlo pro pomoc s průzkumem planet a další změny/opravy, těší se na vaši zpětnou vazbu.

- Nový artwork z Injustice 2 naznačuje brzké vypuštění druhého dílu deníčku o rozbitých spojenectvích.

- Dabér z Just Cause 3, Mafia 3 či CoD Infinite Warfare - Ethan Korver - potvrdil, že se podílel i na Red Dead Redemption 2, ale jen v roli kovboje, nikoli hlavní postavy, jak mylně uvádělo IMDB.

- Na Humble Bundle je nabízena kompilace veškerého obsahu k Crusader Kings 2, desítky přídavků, za zvýhodněných 37 eur - vše k příležitosti aktuálního DLC Monks and Mystics.

- Recenze Mass Effect Andromeda se začnou objevovat 20. března odpoledne našeho času, na kdy je stanoveno oficiální embargo.

- IGN ještě předtím publikovali dojmy po 10 hodinách s Mass Effect Andromeda (tedy 2x delší hraní než všechny předešlé články reportérů) a vyzdvihují neuvěřitelnou svobodu hráče.

- Tentokrát statický teaser na dnešní odhalení gameplay nástupce Shadow of Mordor:

- Japonsko hlásí 313 tisíc prodaných kusů Switch za úvodní víkend, což je více než v případě Wii U, ale o 70 tisíc méně než u prvního Wii (srovnání zde).

- Guerrilla Games‏ oplatili CD Projektu Red vlastní artworkovou variací s Aloy a Geraltem:

- Březnový update Gears of War 4 přinese dvě nové MP mapy Diner a Old Town, ranked lobbies a různé drobnosti.

Comments