If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s Eurogamerem - středa, 8. června

Speciálky Watch Dogs 2, Nvidia pro Mirrors Edge, patch Zaklínače, zlevnění Homeworld a PS4 hitů...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Nezapomeňte, že dnes v 17:30 vyleze celkem 18 minut z Deus Ex: Mankind Divided, má to být o rozcestníku ve městě, živě na Twitch.

- Nvidia vypustila optimalizované ovladače pro Mirrors Edge Catalyst, jde o verzi 368.39 WHQL.

- Amazon zalistoval Deluxe a Gold edice Watch Dogs 2 za 69 a 99 dolarů, zřejmě se Season Passem? Reklama na Google zase hovoří (opět) o "online singleplayeru". Už aby bylo těch šest večer a všechny úniky skončily...

- Množí se spekulace, že nový model Xbox One má mít uvnitř zabudovaný napájecí adaptér.

- EA potvrdili, že na akci EA PLAY budou v hratelné podobě jak Titanfall 2, tak Battlefield 1, FIFA 17 i NHL 17, podrobnosti zde. Níže obal FIFA 17 ve vysokém rozlišení:

- Pražské setkání vývojářů Game Dev Hub v červnu představí 2 indie hry, které spojuje velký důraz na uměleckou formu. První z nich je Dark Train od studia Paperash, která je stále ve vývoji, nicméně kluci sebou vezmou hratelnou alfaverzi na ukázku. Druhou představenou hrou bude Rememoried, která letos vyhrála ocenění Česká hra roku.

- Přestože byl datadisk O víně a krvi závěrem Zaklínače 3 (viz rozlučková obrazovka po dohrání, která některé fanoušky skoro rozbrečela), CD Projekt Red ještě pracuje na dalším patchi, který má řešit všechny hlavní nahlášené problémy.

- V E3 lineupu Segy figuruje jediná PC hra (Dawn of War 3) vedle Yakuza 0, Persona 5, Sonic Boom: Fire and Ice a 7th Dragon III Code: VFD.

- Homeworld Remastered Collection je na GOG bez DRM a zlevněno o polovinu na 16 eur.

- I Sony snížila o 50 procent cenu svých starších exkluzivit jako Bloodborne, Until Dawn či The Last of Us Remastered (v USA na hodnotu 20 dolarů).

- Nový artwork dungeonu z ReCore:

- Kompetitivní mód Overwatch bude spíš o skillech než o tiers (Challenger, Advanced, Expert, Master, Heroic) jako ve starší uzavřené betě, takže pokud nyní prohrajete, můžete klesnout na nižší úroveň, což by se minule nestalo.

- Do Rainbow Six Siege implementován nový systém pro podvodníkům, který i za první provinění udělí permanentní ban.

- Onlinovka Wildstar bude od tohoto týdne dostupná na Steamu s novými balíčky a měsíčním předplatným.

- Off-topic: mezinárodní trailer na Krotitele duchů:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments