If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 8. listopadu

X360 hry, které budou na Xbox One X lepší, vylepšený první Deus Ex, velký update DOTA 2 a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Zatímco na PS4 Pro běží The Evil Within 2 v rozlišení 1260p, na Xbox One X poběží hra v 1800p. Vychází to z popisu patche, který hru vylepšuje pro výkonnější konzole. Patch také opravuje spoustu věcí u PC verze, kompletní popis najdete na odkazu.

- Na Xbox One X budou vylepšené i Xbox 360 klasiky jako Skate 3, Mirrors Edge a Gears of War 3. Jak přesně to "vylepšení" bude vypadat, na to si budeme muset počkat.

- Ve FIFA 18 budete moct mít na dresech loga Star Wars Battlefront 2. Podobně budou dresy také v NHL 18 a NBA Live 18. EA chtějí vážně hodně moc dát vědět, že se blíží vydání Battlefront 2...

- V Call of Duty: WWII můžete v multiplayeru při killstreaku shazovat nukleární bomby a takhle to potom vypadá. Ve videu zamiřte na 7 minutu a 35 sekundu.

- Xbox One X enhanced verze Forza 7 má svůj vlastní trailer:

- Máte rádi původní Deus Ex? K dispozici je už Deus Ex Revision 1.3.0.1 verze modu, který hru naprosto fantasticky předělává do modernějšího hávu. Stahovat nejnovější verzi můžete zde.

- Můžete získat legendární kartičku do Hearthstone jenom tím, že se přihlásíte do hry. Od teď až do vydání přídavku Kobolds & Catacombs bude k dispozici Marin the Fox.

- Do DOTA 2 přichází spousta změn. Update 7.07 obsahuje všechno možné od dvou nových hrdinů až po spoustu úprav v herních systémech. Pokud vás zajímá, co všechno se v updatu s názvem Dueling Fates mění, tady najdete velmi detailní popis.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Gears of War 3

Xbox 360

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments