If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 8. února

Novinky v MP Uncharted 4, jak stáhnout For Honor betu, dinosauří přídavek do Hearthstone a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Chcete se připravit na víkendovou otevřenou betu For Honor dopředu? Už teď si můžete hru stáhnout. Na PC to uděláte přes Uplay v sekci Free Games. Na Steamu si najdete For Honor a kliknete na Play Now tlačítko pro začátek stahování. Beta má 19 GB.

- Když jsme u For Honor, trojice Conan O'Brien, Tom Brady a Dwight Freeney si zahráli tuto hru v rámci Clueless Gamer a opět to byla jedna velká legrace.

- Knights of Valour míří konečně do Evropy jako free to play titul na PS4.

- Uncharted 4 má od víkendu nový patch, který se zaměřil na Survival a multiplayerové módy. Do Survival přinesl Hardcore obtížnost a do multiplayeru přibyl classic mód, kde nejsou pomocníci a mysticals.

- Stylizovaná střílečka Drawn to Death vyjde na PlayStation Store 4. dubna. Tady je k oznámení datumu vydání trailer.

- Jak se zdá, Hearthstone bude mít přídavek s tématem dinosaurů. Jmenovat by se měl Lost Secrets of Un'Goro, jak se zjistilo z CV dabérky Lani Minella, která Hearthstone namlouvá.

- Konami se snaží na Redditu vysvětlit "R" v názvu hry Super Bomberman R. A jak se zdá, sami přišli se třemi možnostmi.

- Pokud si budete chtít stáhnout Tekken 7 digitálně do konzole, bude vám hra zabírat 45 GB místa na disku. Alespoň na PlayStation 4, kde tuto velikost prozradil PlayStation Store. Hra vychází 2. června na PC, PS4 a Xbox One.

Comments