If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 1. června

Zákaz her v Uzbekistánu, Crytek na E3, hezčí Prey na PS4 Pro, oprava Snipera 3...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Uzbekistán zabanoval hry, protože ohrožují jeho politickou stabilitu a propagují násilí, pornografii či jsou jinak nebezpečné. Chce tím ochránit mladé lidi před destruktivním vlivem. Týká se to např. Postal 2, GTA, Carmageddon, Hatred, Call of Duty, DOOM 3, ale kupodivu také série The Sims.

- Rockstar a 2K odkoupili Kerbal Space Program, už vydaný letecký simulátor o prozkoumávání vesmíru s realistickou orbitální fyzikou.

- Prey konečně lépe podporuje PS4 Pro: po aplikaci patche 1.04 získáte textury ve vyšší kvalitě, lepší stínování, méně časté použití LOD, efekty jako particle refraction, screen-space reflections či anisotropy 16x.

- Akční co-op tower-defense RPG Dungeon Defenders 2 opustí fázi Early Access a 20. června se přehoupne do ostré verze pro PC, PS4 i poprvé na X1, nadále zůstane F2P.

- Krátké údajně uniklé video ze Star Wars Battlefront 2:

- Těmi dalšími hrami z červnové nadílky PS Plus mají být: Neon Chrome (PS4, PS Vita), Spy Chameleon (PS4, PS Vita), Abyss Odyssey (PS3) a WRC 5 (PS3).

- Crytek oznámil, že na E3 ukáže Hunt: Showdown vybraným partnerům a médiím, žánrově to bude "PVP monster hunter" F2P hra, skutečně čerpající z původního Hunt: Horrors of the Gilded Age, ale beroucí koncept novým směrem novým vývojářským týmem.

- V Americe, resp. na eBay bylo zlevněno balení Xbox One S s 1 TB diskem a Gears of War 4 na pouhých 240 dolarů, akce se týkala pár tisíc konzolí.

- Teaser na další postavu do F2P Paragon:

- Naše síť uzavřela partnerství s Road to VR, nezávislým magazínem o všem okolo virtuální reality.

- Už vypuštěný update Sniper: Ghost Warrior 3 pro PC/konzole zkracuje nahrávací časy, řeší zamrzání hry, opravuje ukládání, padání a řadu dalších potíží. Infografika:

Comments