If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 10. března

Nové Age of Empires, kritika No Man's Sky, Humble Jumbo Bundle 6, PS Plus na duben...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Když se Billa Gatese na Redditu zeptali, kdy bude pokračování RTS Age of Empires, odpověděl, že to prý vypátrá.

- Singleplayer Gears of War 4 poběží v 1080p, ale v 30 snímcích za vteřinu. Pouze multiplayer bude v 60fps, potvrdil Game Informer.

- Bývalý komunitní manažer Xboxu zkritizoval No Man's Sky, protože to prý působí, že se každá dosud předvedená lokace klidně může odehrávat na té samé planetě. Kauza z toho ovšem nevznikla, protože dotyčný již nepracuje z Microsoftu a nelze to tak vnímat jako navážení se do Sony, na svém Twitteru si může už teď psát, co chce.

- Humble Jumbo Bundle 6 je k dispozici s hrami: Oceanhorn, Shadowrun Chronicles, Warmachine Tactics, Shadowrun Dragonfall, Dreamfall Chapters, Magicka 2 a Grey Goo.

- EA v traileru k březnovému updatu zdarma potvrdili, že do Star Wars Battlefront přibudou Hutt Contracts, nové úkoly pro tuto ikonickou postavu:

- EA také nechali odstranit z FIFA 16 fotbalistu Adama Johnsona (záložníka Sunderlandu a bývalého reprezentata Anglie) poté, co byl odsouzen za sexuální aktivity s patnáctiletou školačkou. Pryč je ze hry jak jeho věrná podoba, tak jméno. Hrozí mu vězení na zhruba pět let, kvůli čemuž byl odstraněn i z PES 2016.

- A když jsme u toho fotbalu... na obalu Pro Evolution Soccer UEFA Euro 2016 bude Gareth Bale, hvězda Realu Madrid a Walesu.

- Japonský Amazon začal rozesílat hry i konzole do světa, ovšem pouze ty z oficiálního obchodu, nikoli ty z uživatelských shopů.

- Příští pátek 18. března se na festivalu SXSW dozvíme detaily o chystané sérii s Batmanem od Telltale Games.

- První PS Plus hrou na duben bude vesmírná střílečka Dead Star, vyzradil její popisek na PS Store:

- Straight Up Films koupili práva na zfilmování Thiefa a už se ví, kdo ho bude produkovat i kdo napíše scénář. Má věrně ztvárnit temný fantasy svět jako ve hře.

- Venku už je Sky Forge DLC pro všechny vlastníky Air, Land and Sea Expansion Pass, pro ostatní 15. března.

- Square Enix si vymohli, aby motokros MXGP2 vyšel v USA pro konzole až začátkem června, ale pro Evropu stále platí ten konec března - nové video:

- Śéf Gearboxu Randy Pitchford nemá vůbec radost z toho, že Overwatch od Blizzardu bude mít veřejně přístupnou betu ve stejné době jako vyjde jejich podobná hra Battleborn: na Twitteru napsal, že "shit just got real", což se dá volně přeložit jako že se naplnily nejhorší obavy. Tipujeme proto změnu termínu Battleborn na léto, s tímhle vážně soupeřit nedokáže...

- Rozdávání Dark Souls jedničky zdarma pro Evropany skončilo po pár hodinách, počet kódů byl zjevně značně omezen.

- Take 2 znovu zopakovali, že nechtějí ždímat své nesportovní značky jako Red Dead Redemption a GTA 5 každoročním vydáváním pokračování. Prý je výzvou tomuto pokušení odolat, když to dělá v branži úplně každý, ale údajně mají plno jiných her k vydávání a s touto politikou dokáží zajistit, že každé pokračování je úspěšnější než to předešlé.

- Jarní výprodej na Xbox One se uskuteční ve dnech 20. - 28. března, ušetřit prý budete moci u X360/X1 her 40 až 60 procent a s Goldem ještě o 10 procent více.

Comments