If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 10. listopadu

EA naznačuje nové Need for Speed, HDR na YouTube nebo Ubisoft seriály na Netflixu.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- EA si zaregistrovalo značku Need for Speed Arena. Znamená to, že se blíží nová hra? Název Arena trochu naznačuje, že by Need for Speed mohlo pokračovat v trendu open world závodních her. Spekuluje se, že na dalších NfS pracují Criterion, kteří stojí za Burnout a naposledy vypomáhali DICE se Star Wars Battlefront.

- YouTube přidalo HDR podporu u svých videí, takže pokud máte 4K HDR televizi nebo jeden z mála monitorů, které jsou na trhu, můžete se na vše dívat s lepšími barvičkami. Problém je, že HDR se liší televize od televize, takže u méně kvalitních HDR televizí bude vypadat obraz vlastně vyblitější...

- Capcon podle vyjádření pro investory očekává, že do března 2017 se jim podaří prodat 4 miliony kopií Resident Evil 7. Věří ale, že se bude prodávat i poté.

- Trackmania Turbo získá VR update zdarma a to jak na PS4, tak také pro Oculus Rift a HTC Vive. Ve VR můžete hrát na 40 tratích ve čtyřech prostředích.

- Nová stage pro Street Fighter 5 vám umožní bojovat na křídlech letícího letadla. Stojí 70 000 fight money nebo 4 dolary.

- Pokud jste se těšili, že si pořídíte PS 4 Pro a znovu se podíváte na hororovou Until Dawn v lepší kvalitě, máme pro vás špatnou zprávu. Vývojáři žádný update pro PS4 Pro neplánují.

- Šéf Ubisoftu pro Reuters řekl, že mluví s Netflixem o vytvoření nějakého seriálu. Což takhle Assassin's Creed, The Division nebo Watch Dogs televizní seriál na Netflixu? To všechno je možnost.

- Spoluzakladatel Epicu očividně zachránil téměř tři tisíce hektarů velký les. Tim Sweeney stojící za Unreal Engine nebo Gears of War sérií, je jedním z největších majitelů půdy v Severní Karolíně, protože nakoupil spoustu půdy lesů a hor. Ne, aby tam něco stavil, ale prostě aby tam zachoval přírodu.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments