If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 11. května

PES 2017 pro mobily, streamování ve 4K, slevy na PS Store, termín Absolver...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Konami oznámili PES 2017 pro mobily, prý s intuitivním ovládáním na dotykovém displeji (iOS a Android). Zajímavé je, že poběží na stejném enginu jako velký PES 2017 a nabídne shodný obsah, včetně oficiálních licencí na FC Barcelona, ​​Liverpool a Borussia Dortmund, vedle Ligy mistrů.

- Díky aktualizaci aplikace GeForce Experience, se zásadním updatem ShadowPlay s podporou OpenGL a Vulkan, nyní můžete streamovat či nahrávat hry v 60 snímcích za vteřinu a rozlišení 4K.

- Odklad té nové značky BioWare dle EA nemá nic společného s vlažným přijetím Mass Effect Andromeda: příčinou je "poskynutí více času kreativnímu procesu a využití potenciálu propojené sociální sítě", která je prý něčím, co BioWare dosud nedělali.

- Multiplayerové bojové RPG Absolver má stanoven termín na 29. srpna, nové video níže, detaily na PS Blogu.

- Na evropském PlayStation Store právě probíhají slevy na Nier Automata, FlatOut 4, Resident Evil 7, Final Fantasy 15 a další hry. Nechybí ani zlevnění posledního NFS o třetinu.

- Wipeout Omega Collection má nostalgicky zpracovanou krabičku:

- Vylepšený foto režim v opatchovaném Horizon je dle Kotaku zábavný.

- NieR Automata byla v Japonsku nejlépe prodávaným titulem během tzv. Golden Week.

Comments