If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 12. února

Sony o zrušení číselných skóre na EG, Mass Effect 4 online, mapa The Long Dark, ovladače Evolve...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Prezident celosvětových studií Sony, Shuhei Yoshida, se na jeho Twitteru vyjádřil k zrušení číselného hodnocení na Eurogameru: Líbí se mu to!

- Recenzi Total War: Attila od Milana Bergmana publikujeme už dnes ve 13:00, poprvé s novým systémem hodnocení.

- Mass Effect 4 bude mít online součást: ředitel vývoje z BioWare totiž utrousil, že by potřeboval producenta pro multiplayerovou hru, a nahodil link na oficiální inzerát EA.

- Early Access hra The Long Dark se rozrostla: na mapu přibylo nových 10 kilometrů čtverečních venkovského horského údolí k prozkoumání, kde najdete opuštěná pole, farmy či jeskyně. Nově také můžete zahnat hladové vlky pochodní či sklidit rostliny.

- Do Dying Light přibude nová těžká obtížnost a nové skiny, vše zdarma:

- Pokud hrajete Evolve na Nvidii, určitě si nezapomeňte nainstalovat poslední optimalizované ovladače GeForce 347.52 WHQL.

- A další novinka od Nvidia: Majitelé Shield tabletu si na něm mohou nativně zahrát Brothers: A Tale of Two Sons.

- Teaser na první z nových únorových aut do DriveClub je o jízdě velmi vysokou rychlostí, zřejmě půjde o vůz SCC Ultimate Aero TT:

- Bývalé Sony Online Entertainment, nyní Daybreak, masivně propouští: vysvětluje to nutností "racionalizovat byznys v podmínkách nezávislého studia". Dotkne se to vývojářů v San Diegu i Austinu, ale hry H1Z1 prý přímo ne.

- Valve požádali malé vývojáře, aby při motivaci uživatelů k hlasování na Greenlight nerozdávali klíče na Steam zdarma, protože to pak neodráží skutečný zájem lidí o dané hry.

- Povedené virální video na film Jurassic World:

Tagged With

Comments