If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 13. dubna

Game Mode u Windows 10 je venku, problémy se streamováním na Twitchi v Německu, trailer na DLC ke Call of Duty a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Pokud chcete v Německu vysílat na Twitchi, potřebujete podle úřadů klasickou licenci na vysílání, která stojí až 10 tisíc euro. Streamování na internetu je tam totiž ve stejné kategorii, jako vysílání televize a rádia. Některý obsah je také zakázán před desátou hodinou večerní a pokud to neudělají, čekají je pokuty.

- Windows 10 Creators Update je již k dispozici pro všechny a obsahuje také Game Mode. Podle Microsoftu při hraní her poznáte rozdíl až v momentě, kdy váš počítač nebude nějakou hru stíhat. Bližší informace najdete v tomto videu:

- Planescape: Torment Enhanced Edition je již k dispozici na Steamu a GOG. Hra podporuje 4K rozlišení, opravuje spoustu chyb, umožňuje zoomování nebo zvýrazňování předmětů.

- Nex Machina bude mít uzavřenou betu na PC koncem tohoto měsíce. Poběží od 21. dubna do 1. května. Zkusit přihlásit se do bety můžete zde.

- Surreálná puzzle hra Bokida vyjde v květnu. Datum bylo oznámeno v traileru.

- Venku už je patch 3.0 pro Ghost Recon: Wildlands pro PS4 a Xbox One. Tohle všechno opravuje. Ubisoft také oznámil, kdy vyjde první velký přídavek The Narco Road. Bude mít 15 nových misí, čtyři vedlejší mise a závodní challenges. Pokud máte Season Pass, dostanete DLC 18. dubna. Jinak vychází 25. dubna.

- Druhé DLC Call of Duty: Infinite Warfare Continuum, které přijde na PS4 již 18. dubna a obsahuje čtyři nové mapy, nový kooperativní zombie mód a různé herní módy, má už svůj trailer.

- Nové video z Injustice 2 ukazuje systém vybavení.

Tagged With

Comments