If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 17. března

Medal of Honor zdarma, dotazník Hitmana, vyprodání PS VR, beta Trackmania, zlevnění PS Plus...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- EA na Originu rozdávají zdarma Medal of Honor: Pacific Assault, starší FPS z roku 2004 pro PC.

- Zásoby PlayStation VR se na britském Amazonu vyprodaly za pár minut, ale nevíme, jestli to nebylo jen pár stovek kusů. Jiné tamní obchody jako GAME požadují složení zálohy 100 liber, přesto negarantují dodání v první vlně. Na německém Amazonu dokonce bylo PS VR pryč za 25 vteřin od startu sběru objednávek. Zákazníci jinak projevili vyšší zájem o PS4 Camera/Move o 975 %.

- Původně zamýšlená PS4 exkluzivita RIME má nějaké potíže: tvůrci z Tequila Works získali práva zpět od Sony a budou na hře dál pracovat samostatně. Těšit to může PCčkáře a Xboxáře díky předpokládanému multiplatformnímu uvedení.

- Tvůrci Hitmana se v dotazníku ptají majitelů první epizody, co by si přáli do hry přidat: přizpůsobitelné předměty/zbraně, lidské štíty, více předmětů/výzbroje, aktovku Agenta 47, vyhledávání v Contracts módu či přednastavitelnou obtížnost. Co z toho se dostane do dalších epizod??

- Sony zlevnila roční předplatné PlayStation Plus o čtvrtinu, aspoň na některých mutacích oficiálního obchodu, takže stojí např. 30 liber. V Německu zase 37 eur, tzn. 1000 Kč. Běžná cena u nás dosud byla 1350 Kč.

- Dying Light v Enhanced Edition je na GOG.com přístupné bez jakékoli DRM, ale mulťák u této verze funguje jen mezi uživateli GOG Galaxy.

- Vydání The Last Guardian bylo jedním slajdem na konferenci Sony znovu potvrzeno na letošní rok.

- Nabídka Games with Gold se v půlce měsíce změnila, nyní můžete stahovat Lords of the Fallen a Borderlands.

- Otevřená "beta" Trackmania Turbo začne zítra, 18. března a potrvá do 21. března, slouží tak hlavně reklamnímu účelu, když pouhých pár dnů před plnou verzí (těžko ve stavu beta):

- Vychází Shadow Complex Remastered pro Xbox One, stojí 15 dolarů (to samé, co PCčkáři měli v prosinci zdarma).

- Do GTA Online dle úniku přibude trojice nových aut, jsou opravdu jen pro skalní maniaky.

- Nezávislé RPG Stardew Valley na Steamu prodalo přes půl milionu kusů, čímž odsunulo The Division až na druhou příčku v žebříčku.

- Ve speciální odnoži PES 2016 k příležitosti šampionátu EURO bude editor sestav, takže si můžete dodělat půlku těch chybějících kvůli licenci.

- Unreal Engine 4 dostal nový nástroj Sequencer pro snazší výrobu filmových scén ve hrách. Tato technologie od Epicu jinak v uplynulém roce získala 1,5 milionu nových uživatelů.

- Chystá se karetní hra na motivy Bloodborne.

- EA si zaregistrovali název a doménu Javelin.

- První ukázky z Vermintide pro Xbox One od Eurogameru:

Comments