If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 18. ledna

Speciálka God of War, jiná E3 od MS, rozpočet Detroit, německý žebříček 2017, sleva PS Plus...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- E3 2018 konference v podání Microsoftu bude mít částečně jiný formát než dříve. Dle Phila Spencera, který o tom mluvil v podcastu Majora Nelsona, to budou pozitivní změny, které pro ně mají být i zábavné.

- Pouze na GameStopu bude k mání Stone Mason edice God of War s několika soškami za 150 dolarů.

- Rozpočet Detroit Become Human činí 30 milionů eur (patrně jen na vývoj), skoro dvakrát více než 16 milionů než u Heavy Rain (40 milion eur i s propagací), kterého se dosud prodalo 5,3 milionu kusů (nárůst skoro o milion oproti v květnu 2017 uváděným 4,5 milionu coby součtu PS3+PS4 verze).

- Jak Martin Schovanec z Xzone s manželkou o víkendu ve vesničce Dubí Hora předávali a instalovali výherkyni soutěže Herní koutek za čtvrt milionu korun? Paní Julie tam prý nakupuje 14 let a naštěstí disponuje velkou místností pro obří televizi i VR:

- Španělský PlayStation Store nabízí zajímavou krátkodobou akci: 15 měsíců PS Plus za cenu 12 měsíců.

- Square Enix se omluvili, že těch předevčírem uváděných 20 dolarů (eur) za upgrade na Final Fantasy 15 Royal Edition ze základní hry byla chyba. Správnou částku zatím však nesdělili.

- Co přišlo marketingovému manažeru Jiřímu Rýdlovi z Warhorse poštou:

- CD Projekt se odmítl vyjádřit, jestli bude na letošní E3, s Cyberpunk má prý ještě hodně práce, takže pokud tam bude, tak spíš s jinou hrou, řekl Eurogameru mluvčí polského studia. O Cyberpunku nehodlají mluvit do doby, než současně budou moci i něco ukázat.

- Služba Xbox Game Pass se v únoru rozroste o tyto hry (kompletní seznam zde):

  • Halo Wars 2
  • Fable Anniversary
  • Letter Quest: Grimm's Journey Remastered
  • NBA 2K17
  • RiME
  • Riptide GP: Renegade
  • WWE 2K17
  • Darksiders II Deathinitive Edition

- Třiceti nejstahovanějším hrám pro Switch v Japonsku vévodí Minecraft, Stardew Valley, Sonic Mania a Rocket League.

- Dark Souls Remastered nebude podporovat cross-play, uvedli nepřekvapivě Bandai Namco.

- Switch verze Max: The Curse of Brotherhood vyjde 23. března s vysokou cenovkou 30 eur.

- Už je možné pre-loadovat třetí betu Monster Hunter World, potřebujete na ni 6 GB místa. V Evropě oficiálně začne 19. ledna ve tři hodiny ráno, skončí pak 22. ledna v tu samou hodinu.

- Které hry se v roce 2017 nejvíce prodávaly v Německu? TOP 20 sčítá PC a konzolovky. FIFA 18 se tam prodalo přes 1,5 milionu kusů, zatímco Call of Duty WW2 přes půl milionu.

- Jim Ryan byl jmenován zástupcem prezidenta Sony Interactive Entertainment

- YouTube od 20. února zpřísní pravidla, na základě nichž mohou tvůrci obsahu vydělávat peníze z reklam. Nově bude podmínkou mít aspoň tisíc odběratelů a 4 tisíce hodin shlédnutých videí za posledních 12 měsíců, popisuje Lupa.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments