If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. března

Hacknutí EA, film Free to Play, Titanfall 2 a odklad X360 verze, podmínka UbiSoftu k virtuální realitě, komiks Zaklínač...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- PS4 kamerky se k dnešnímu dni prodalo 900 tisíc kusů, čili jako dodatečné příslušenství si ji koupilo jen 15 procent všech majitelů PS4 (může být i kvůli jejímu nynějšímu vyprodání).

- EA hacknuli server, čímž se útočníci mohli phishingem dostat k heslům pro uživatelské účty Apple ID, EA to prý usilovně řeší.

- Ze Steamu si už můžete stáhnout a doma mrknout na dokumentární film Free to Play od Valve.

- Podle spekulace, kterou zaslechl GameSpot, podepsali EA práva na pokračování Titanfall (měli na druhý díl přednostní práva, pokud se jedničce povede dobře). Verze pro Xbox 360 byla dle předpokladů v Evropě odložena na 8. dubna.

- Plnou hrou u březnového Levelu bude neznámá point and click adventura Deponia (Metacritic 74%) od Daedalic Entertainment, opatřená českými titulky.

- Sony potvrdila, že její virtuální realita Project Morpheus nestihne letošní rok, což není překvapení.

- UbiSoft prohlásil, že by se musel prodat aspoň milion zařízení pro virtuální realitu, aby vůbec zvažoval, že na ni bude něco vyvíjet.

- Jak se hraje inFamous: Second Son na VITA přes Remote Play? Prý výborně, bez nějakých porodních bolestí, jen se změnilo pár tlačítek, jinak rozhraní zůstalo stejné jako na PS4.

- Venku je první díl z pětidílné série komiksů ze světa Zaklínače od Dark Horse Comics s názvem House of Glass. V USA k dostání v tištěné formě, jinak i digitálně na iOS či Androidu (úryvky pár úvodních stránek zde, zde nebo zde):

- Nezapomeňte, že už v 15:00 zveřejníme očekávanou recenzi inFamous: Second Son - pokud to klapne, tak s názory hned tří redaktorů Eurogameru (hráli ho hodně i Aleš Harazim s Martinem Zavřelem). Dneska také asi něco spustíme... :)

Tagged With

Comments