If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. dubna

Trailer na DLC pro Titanfall 2, očekávaný patch na Torment, Inside zdarma k Little Nightmares na PC a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Modder přidal do GTA 5 Ricka z Rick and Morty, protože proč ne.

- Tady je trailer na Injustice 2, který představuje postavu Poison Ivy.

- Když už jsme u bojových her, podívat se můžete na kompletní zápas mezi Jin a Xiaoyu z Tekken 7.

- A u bojových her ještě zůstaneme - v rámci DLC je ve Street Fighter 5 legendární thajská stage ze Street Fighter 2. Thailand Stage vychází 25. dubna za 4 eura.

- A Glitch in the Frontier DLC do Titanfall 2 vyjde příští týden. Přidá do hry novou mapu, Live Fire level a mód Marked for Death. A bude, stejně jako všechny ostatní DLC do Titanfall 2, zdarma.

- Torment: Tides of Numenera se dočká prvního důležitého patche zlepšující výkon hry a to jak na PC, tak na PS4 a Xbox One. Framerate by měl být významně vylepšen zejména na konzolích, kde měla hra obrovské problémy, jak se lze dočíst v patch notes.

- Když jsme u patchů, Ubisoft potvrdil, že se verze 1.05 u For Honor dočkají také hráči na PS4 a Xbox One. Je to patch, který provádí změny u všech postav, aby byly lépe vybalancované. K dispozici bude dnes.

- Když si v předprodeji zakoupíte Little Nightmares na GOGu, obdržíte zdarma hru Inside od Playdead.

Comments