If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 23. února

Hry Gearboxu, tři mega Pillars of Eternity 2, Crackdown 3, práce s Overwatch...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Gearbox na PAX East v půlce března oznámí něco nového: snad ne jen DLC do Battleborn?

- Embargo na dojmy z Mass Effect Andromeda vyprší už dnes odpoledne.

- Beta Ghost Recon vypukne v poledne (omlouváme se za chybu včera).

- Pillars of Eternity už od fanoušků dokázalo vybrat tři miliony dolarů, takže možná překoná dosud rekordní Psychonauts 2 (s 3,8 mil.). Důvodem mimojiné je, že digitální klíč tam stojí 29 dolarů, o třetinu méně než na Steamu.

- Crackdown 3 bylo potvrzeno Microsoftem na letošní rok: bude dle něj hlavně o explozích v masivním futuristickém městě, s chytřejšími nepřáteli, více dopravními prostředky a novými zbraněmi.

- K Horizon pogratuloval i generální manažer BioWare, ocenil dûležitost nových značek pro branži:

- Kolik času je potřeba k animaci (highlight intro) jedné postavy z Overwatch? Čtyři dny. Grafik Blizzardu vše zaznamenal na video.

- DLC Banned Footage Vol. 1 a Vol. 2 pro Resident Evil 7 jsou už nyní dostupná i pro hráče na Steamu a Xbox One, když skončila časová PS4 exkluzivita.

- Ovladač Nintendo Switch má vydržet až 40 hodin díky dobíjitelné lithiové baterii.

- Irská pobočka Sony upřesnila, že remaster Crash Bandiccot N. Sane Trilogy je časovou exkluzivitou PS4, tzn. není vyloučeno pozdější uvedení jinde (po 30.6.2017).

- Tohle pěkné tričko RIME rozdávají tvůrci v soutěži na Twitteru:

- Pokud by někdy Capcom přišel za tvůrcem Mortal Kombatu s žádostí o spojení těchto dvou bojovek do jedné hry, bylo by to prý nesmírně složité kvůli odlišnému tempu a základu obou her, myslí si Ed Boon.

- Farming Simulator 17 lze obohatit o zemědělskou techniku KUHN, ale na českém Xbox Store stojí skoro pětistovku.

Comments