If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 25. května

Film Spider-Man, polská hra roku, nehoror od tvůrců Amnesia, skromné a chválené RIME...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Tvůrci Amnesia a SOMA dělají dvě nové hry: jedna z nich kupodivu už nebude hororem, nýbrž se zaměří na vyprávění prý velmi zajímavého příběhu (ta druhá hra bude opět strašidelná).

- Studio Sony v Santa Monica údajně pracuje na nějaké velké hře pro PlayStation VR.

- Nový trailer a plakát na film Spider-Man: Homecoming, v kinech od začátku července.

- Ocenění Digital Dragons Awards pro nejlepší polskou hru roku si odnáší Shadow Warrior 2, zatímco CD Projekt vyhrál v kategorii pro nejlepší DLC (O víně a krvi). Ostatními nominovanými byly Bound, Sky Force Reloaded a Superhot.

- Na RIME nemusíte promazávat harddisk, postačí vám pouhé 4,5 GB volného místa na X1 i PS4. Z první recenze v EDGE si odneslo vysoké hodnocení 9/10.

- Update Titanfall 2 přinese 30. května nového Titána (Monarch), novou mapu (Relic), aktualizaci jedné stávající (Crashsite) a další změny.

- Pro Crackdown 3 potvrzena podpora Xbox Play Anywhere a vydání ještě letos.

- Dle německého online shopu se má samostatná verze Modern Warfare Remastered objevit 23. června.

- V japonské hitparádě debutovalo Prey na 5. místě s pěti tisíci prodaných kusů, pro srovnání vítěz (Mario Kart 8 Deluxe) má téměř 30 tisíc kusů.

- Po F2P Warframe chystají Digital Extremes novou soutěživou hru Keystone, ve které se smíchají prvky stříleček s kartičkami, uzavřená beta tento víkend.

- Dotazník pro hráče Final Fantasy 15 naznačuje, že by mohlo dojít na Hard mód, další postavy a rozšíření příběhu.

- Microsoft Studios rebrandováni na MS Studios Global Publishing.

- Kdo podpořil hru Friday the 13th na Kickstarteru, dostává v těchto dnech klíč od výrobce pro pre-load na Steamu, stejně jako novináři a streameři - brzo toho tak hodně uvidíme.

- Double Fine 9. června vydají krabicovou edici staré adventury Broken Age pro PS4 s cenovkou 30 dolarů, společně s novými předměty na motivy hry.

Comments