If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 3. března

Tomb Raider v DX12, PC u Zaklínače, Alcatraz do Battlefieldu, počet hráčů Forzy...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Dnes bude ro všechny podporovatele vypuštěna beta Kingdom Come: Deliverance - s mnohem větším herním světem, téměř se všemi herními mechanismy a s questem z hlavní příběhové linie.

- Ode dneška také bude možné si předobjednat No Man's Sky za předpokládanou plnou palbu 60 dolarů, což vyvolalo vášnivé diskuse a pohoršení, neboť někteří čekali u titulu od menšího týmu nižší cenu, podobně jako The Witness.

- Dnes také zveřejníme článek s vlastními zkušenostmi s PC verzí Far Cry Primal.

- Xboxový šéf Phil Spencer přeje Sony, aby PlayStation VR byla úspěšná.

- Rise of the Tomb Raider dostane DirectX 12 patch, aspoň hru mezi DX12 tituly prezentuje Microsoft, ačkoli Crystal Dynamics zatím nic takového neohlásili.

- V odbytu celé série Zaklínač stále tvoří většinu PC verze, prozradil Marcin Iwinski z CD Projektu v novém videorozhovoru. Ačkoli je náruživým hráčem RPG, k Fallout 4 se zatím nedostal, ale užívá si adventury od Telltale.

- Sérii Forza hraje na Xbox One 10 milionů unikátních uživatelů, kteří strávili ve vozech Lamborghini skoro 60 milionů hodin.

- IGN nejprve v seznamu Windows 10 her uvedli podzimní Gears of War 4, aby pak z něj tuto hru bez jakéhokoli vysvětlení odstranili.

- Další vysílání Nintendo Direct proběhne dnes ve 23 hodin našeho času a bude věnován jarním a letním titulům pro Wii U / 3DS, ale nečekejte nic o NX ani o mobilních hrách.

- Desítku Star Wars her můžete mít za babku v novém Humble Bundle:

- Mobilní aplikaci pro iOS i Android získal DriveClub: můžete si přes ní domlouvat výzvy, prohlížet si ty běžící či sledovat své postavení v žebříčku.

- Za oponu tvorby mapy s vězením Alcatraz z datadisku Betrayal pro Battlefield Hardline: dělalo na ní třicet lidí a čerpali z tisíců fotek i panoramat.

- 15 tisíc kusů virtuální reality HTC Vive bylo rozebráno během pouhých deseti minut, pochlubil se překvapený výrobce.

- Do Project CARS vyšlo sedmé DLC, US Race Car Pack, který obsahuje Chevrolet Corvette C7 .R, Aston Martin Vantage GT12, Dallara DW12 INDYCAR a FORD Fusion Stockcar.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments