If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 31. ledna

Fanouškovský film podle DayZ, DLC ke Sleeping Dogs a sexy holka s PS3 ovladačem v oku. Ano.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Majitelé Mac počítačů se mohou radovat. Nové SimCity vyjde také na ně, ale podle FAQ na oficiálních stránkách až na jaře 2013. PC verze vychází 8. března.

- Německý bulvár spojuje brutální ubodání člověka se sérií Final Fantasy. Ne, něco takového tu ještě nebylo. Osmnáctiletý mladík katanou ubodal jednatřicetiletou ženu a ve volném čase prý trávil spoustu hodin hraním Final Fantasy XIV. Kde mají také velké meče... Hm, logické spojení hodné bulváru!

- Už jste někdy viděli sexy holku se zaraženým PS3 ovladačem v oku? Tak teď už ano...

- Ačkoli plnohodnotné DayZ ještě nevyšlo, mód a připravovaná hra má už pěkný počet fanoušků. A jak poznáte, že máte skvělou fanouškovskou základnu? Tím, že natáčejí fan filmy. Jeden takový podle DayZ už vznikl a je senzační.

- Vyšly nové beta ovladače pro grafické karty ATI s názvem Catalyst 13.2 Beta Drive, který vylepšují rychlost hry například v betě Crysis 3.

- Aby se nenechala nVidia zahanbit, také vydala novou verzi svých ovladačů - tentokrát ve verzi 313.95. Ty vylepšují výkon u Crysis 3, AC3, Civilization V, Call of Duty: Black Ops 2, DiRT 3, Far Cry 3 nebo Just Cause 2 a to klidně i o více než deset procent. Ovladače najdete na oficiálních stránkách.

- V minulém roce Sony zavřelo Studio Liverpool, které stojí za Wipeout sérií a někteří lidé z něj si založili nové studio s názvem Sawfly. Nemáme ale podle všeho očekávat nějakou novou verzi Wipeoutu s jiným názvem. Mají prý pořád rádi závodní hry, ale už se neprodávají jako dřív, takže dělají na něčem úplně jiném. Řekli pro Gamasutru.

- Brzy asi dojde k oznámení nového DLC ke Sleeping Dogs. Objevily se totiž nové PS3 trofeje, které to naznačují. Kromě toho se objevilo i tohle podezřelé video s názvem Year of the Snake, což je název jedné z trofejí.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles