If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 5. ledna

Nasvícení Zaklínače, editor Turoka, plány Gearboxu, pryč se želvami...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Do týdne či dvou by měl vyjít The Turbo Lighting Mod 2.3 pro Zaklínač 3, který se opět pokusí o návrat do vizuálního stylu starých trailerů díky novému způsobu nasvícení scén, ovšem nebude fungovat na prostředí z datadisku.

- Zvednout kvalitu interního vývoje, vymyslet nové herní značky a oznámit projekt od pobočky v Quebecu, takové jsou plány Randyho Pitchforda z Gearboxu pro 2017. Battleborn prý hrály miliony lidí.

- Akcie kterých japonských vydavatelů ve 2016 na burze nejvíce stouply? Konami o 66 procent, Sega o 55 procent, Nintendo o 48 procent, naopak spadly ty Capcomu o 6 procent.

- Do remasteru Turoka přibyl v updatu editor levelů:

- Teprve rok stará hra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan byla Activision odstraněna z digitálních obchodů, důvod neznámý.

- PC Gamer se v tématickém článku vrací k tvorbě levelu Sapienza do Hitmana.

- Evropský GameStop začal přijímat předobjednávky na Nintendo Switch, s odhadovanou cenou 400 eur, ale ta se může změnit.

- Autorka scénáře Tomb Raidera opouští studio Crystal Dynamics, Rhianna Pratchett se prý chce pustit do nových dobrodružství.

- Letos vyleze nová hra ze série SteamWorld, k oznámení dojde na březnovém PAX East.

- Frontier Developments se soudí s Atari kvůli dlužným penězům z prodeje starších her, dostali prý jen 1,1 milionu dolarů namísto trojnásobné částky.

- Chcete být upozorněni, až bude Super Mario Run dostupný i na Android? Tady se zaregistrujte.

- První Diablo k 20 narozeninám dostalo i patch 2.4.3 s trailerem:

Comments