If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 5. října

Město Beyond Good and Evil 2, konzole škodící Falloutu, problém s PS4 firmware, 25 let Mortalu..

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Michael Ancel nasdílel pracovní model města Ganesh z Beyond Good and Evil 2, kde se hráči budou moci svobodně pohybovat a přistát kdekoli. Celý tým tvůrců se prý soustředí na demu, které ukáže rozdílné styly hry, od vesmírných bitev po pátrání v podzemním baru a boje.

- Nedaří se vám upgradovat na PS4 firmware 5.0? Pak to znamená, že máte vadný hardware v konzoli, nejspíš Blu-Ray mechaniku, pokud to je chybový kód E-801809A8.

- Epic se pochlubil, že i díky dnu zdarma už Fortnite hrálo 7 milionů lidí (přírůstek 6 milionů za poslední dva měsíce), hlavně díky existenci hry pro obě konzole, o čemž se zatím konkurenčnímu PUBG může jen zdát.

- 27. října přijdou na trh i bundly Xbox One S s plnou hrou Assassins Creed Origins a také se starším Rainbow Six Siege (obojí kód k downloadu). U konzole bude na výběr mezi 500GB (279 eur) a 1TB (349 eur) variantou.

- Fallout New Vegas pro PC by byl mnohem lepší hrou, kdyby se z ní nemusely vyhodit plánované vlastnosti kvůli konzolovým verzím, přiznal po letech designér herního světa z Obsidianu.

- Mortal Kombat slaví už 25. narozeniny novými událostmi ve hře a přednáškou na Comic-Conu v New Yorku.

- S texturami v nízkém rozlišení v NieR Automata se můžete rozloučit díky neoficiálnímu Texture Packu od GPUUnity.

- Do Rocket League přibude 11. října DLC inspirované filmy Rychle a zběsile. Přinese vozy Dom Toretto's 1970 Dodge Charger R/T a Brian O'Connor's 1999 Nissan Skyline GT-R R34, každý za pár dolarů.

- Gears of War 4 budou připraveny na Xbox One X už v updatu koncem října, mj. plná podpora HDR a nativní 4K rozlišení. Během tohoto měsíce budou venku i nové mapy.

- YouTuber Liam Robertson pátral, proč se Marvel vs Capcom Infinite nepovedlo - za vše prý může napjatý rozpočet, jehož výše byla jen poloviční co DLC pro Street Fighter 5. Dále recyklace podkladů, nezájem managmentu a vyškrtnutí už hotových postav ze hry jen kvůli jejich prodeji v DLC.

Comments