If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 9. března

Druhý rok The Division, Steep zdarma, hitparáda PS Store, trofeje Mass Effect, savy Mordoru...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Co-prezident studia Naughty Dog po patnácti letech odchází do penze.

- Microsoft je marketingovým partnerem Shadow of War, takže bude mít branding Scorpio, potvrdil Aaron Greenberg z MS. Tvůrce jinak naznačil možný přenos savů z Shadow of Mordor.

- Ve druhém roce života The Division vyjdou dva digitální přídavky/updaty zdarma: ten první o prázdninách přinese požadovanou funkci Loadouts a také Seasons, což jsou časově omezené speciální události. Druhé rozšíření pak na podzim či v zimě něco více příběhového, ale velké rozšiřování mapy či zvýšení level capu nečekejte, maximálně nějaký znovuhratelný obsah.

- Adrenalinové sjíždění kopců Steep bude o nadcházejícím víkendu v plné verzi přístupné zdarma, i možnost koupě se slevou, poslední update před pár dny přidal Aljašku.

- Arma 3 slaví své čtvrté narozeniny vyhlášením soutěže o nejlepší fan-filmečky.

- Žebříček nejpopulárnějších her za únor na PlayStation Store - na PS4 vyhrálo Ark Survival Evolved před For Honor, FIFA 17, Nioh a Rainbow Six Siege.

- Tvůrci Deus Ex pogratulovali Platinum Games k vydání Nier Automata.

- Humble Jumbo Bundle 8 obsahuje Warhammer: End Times - Vermintide (mimochodem, právě dosáhlo milionu prodaných kusů!), Valhalla Hills, Legends of Eisenwald a další hry.

- Dnes vyjde PS4 firmware update 4.5 s Boost Mode pro PS4 Pro, Voice Chat pro Remote Play a dalšími zlepšováky - výčet změn.

- Veškeré multiplayerové přídavky pro Mass Effect Andromeda budou zdarma. Na všechny trofeje se mrkněte zde.

Comments