If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 9. května

Fuka recenzuje Blood Dragon, ohlédnutí za Levelem, obaly EA Star Wars, funkční replika Dead Space, konec PS2 éry...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- František Fuka se na FFFILMU nezvykle pustil do recenzování hry, Far Cry 3: Blood Dragon, a stojí to za to. K hodnocení 90% nechybí výčet podobností s akčními filmy z 80. let, který jde do takových detailů jako stejná košile ;)

- Osobní ohlédnutí redaktora Levelu Jaromíra Möwalda za koncem "jeho" papírového časopisu.

- Aliens: Colonial Marines na PC prostřednictvím Steamu potichu dostali další 4 GB (!) patch. Verze 1.2 přidává kompatibilitu pro MP přídavek Reconnaissance Pack a dle oficiálního popisku také přináší "různá vizuální vylepšení, včetně nových efektů space ambient occlusion (SSAO)".

- Jaké obaly by teoreticky mohly mít ty nové Star Wars hry od EA, se s Photoshopem vyřádili čtenáři Kotaku: vzešly z toho povedené FIFA Wars, Sim Eisley 2000, Battlefront: Bad Company, Death Star Space nebo Need for Speed: Most Podracer.

- Do amerických obchodů přichází nové balení PlayStation 3 500 GB, tzv. Legacy Bundle, které za 300 dolarů obsahuje 500 GB konzoli spolu s hrou Gran Turismo 5 XL nebo inFamous 2 a k tomu 30 dnů členství na službě PlayStation Plus.

- Řetězec GameStop naopak od června bazarově přestane vykupovat PS2 hardware, hry i příslušenství. Zdůvodnil to stářím 12 let této konzole, kterou bude i nadále prodávat, ale jen po dobu několika měsíců do rozebrání zbývajících zásob.

- Definitivně poslední, čtvré velké DLC pro Borderlands 2 se bude jmenovat Tiny Tina's Assault on Dragon Keep a vyjde 25. června za 10 dolarů, nechtěně vyzradil Gearbox, když tweetnul fotku s tímto logem a pak to musel oficiálně přiznat.

- Proč nebude Metal Gear Solid The Legacy Collection i na Xbox 360? "Může za to Metal Gear Solid 4, jehož xboxová verze neexistuje, zabrala by kvůli objemu dat 7 DVD a Blu-Ray mechaniku konzole nemá," omluvně vysvětlil Kojima, který prý nechce mást zákazníky uvedením kompilace na X360, pokud by tam jedna z her chyběla.

- S Call of Duty: Ghosts vypomáhá studio Neversoft (Guitar Hero), vyplynulo z uvedení jejich loga na YouTube.

- Comgad v češtině představil oblast Deradune z onlinovky Wildstar i s jejími nepřáteli a spojenci.

- Nadšenec si podomácku (200 hodin práce) vyrobil funkční repliku zbraně Plasma Cutter z Dead Space, která vysílá opravdové laserové paprsky spalující věci:

Comments