If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 11. dubna

Herečka z Westworldu v The Last of Us 2, tvůrci Candy Crush dělají Call of Duty, prsteny z Dark Souls na prodej a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na PS4 a Xbox One míří akční RPG Marvel Heroes Omega, které bude free to play. Vyjde už teď na jaře a tady je oznamovací trailer.

- V The Last of Us: Part 2 si zahraje herečka, kterou jste mohli nedávno vidět v seriálu HBO, Westworld. Shannon Woodward hrála ve spoustě dalších seriálů jako Vychovávat Hope.

- Persona 5 bude mít asi velký úspěch, protože na základě předobjednávek a zájmu bylo do obchodů expedováno 1,5 milionu kopií. Když v roce 2008 vyšla Persona 4, prodalo se 300 tisíc kusů v Japonsku a 110 tisíc kusů v USA za celý rok.

- Vývojáři stojící za hitem Candy Crush podle všeho pracují na mobilní hře založené na Call of Duty. Activision koupil v roce 2015 společnost King za 5,9 miliard dolarů.

- Do Total War: Warhammer vyšel "Bretonnia" patch, který hru podle všeho optimalizuje pro nové procesory od AMD Ryzen. Hra na Ultra běží o sedm procent rychleji, na High o 10,5 procenta rychleji.

- Chcete si pořídit kopie prstenů z Dark Souls? Na této adrese můžete, ale není to žádná levná legrace. Ručně dělané prsteny stojí v přepočtu 3900 Kč.

- Lidé používají docela zajímavou taktiku v Zelda: Breath of the Wild, jak se dostat do speciální oblasti na mapě...

- Hráči Hitmana tentokrát pro Elusive Target zamíří do Paříže, budou likvidovat paparazziho.

- Americký herní řetězec GameStop řeší, že jim možná unikla data zákazníků včetně kreditních karet. Potvrdily to dva různé zdroje, GameStop zatím pouze řekl, že mají od třetí strany informaci, kterou teprve ověřují.

Tagged With

Comments