If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 12. dubna

Nový Homefront trailer, dřevěný Xbox One ovladač a nový mód v GTA Online.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- V The Division zmizely denní mise, díky čemuž lidé přicházejí o Phoenix Credits a loot odměny. Jde o bug, který bude opraven v dubnovém velkém updatu, který by měl vyjít již dnes. Výpadek ale trvá několik dní.

- Bylo oznámeno datum vydání PC verze I Want To Be Human. Vydavatelé Rising Star Game říkají, že k vydání dojde již 15. dubna. Hra se bude prodávat na Steamu a dalších digitálních distribučních místech za 15 dolarů.

- Nový trailer na Homefront: The Revolution seznamuje hráče s Apex Corporation.

- Ve hře Science Kombat můžete bojovat za... vědce. Například si dát souboj mezi Albertem Einsteinem a Stephenem Hawkingem. Nebo Nikola Tesla versus Isaac Newton. Hra je senzační a navíc funguje krásně v prohlížeči! Tak souboji zdar!

- Chcete vidět, jak vypadá dřevěný Xbox One ovladač vytisknutý na 3D tiskárně ze dřeva? Moc pěkně!

- Rockstar Games oznámili, že do online módu Grand Theft Auto 5 přibude nový mód, hodně očekávané nové vozidlo a také další vybavení a zbraně. Podle blogu Rockstaru se nový mód jmenuje Inch by Inch Adversary Mode, což bude taková kombinace paintballu a fotbalu. Update vychází již dnes.

- Něco pro oldschool hráče: 10 nejtěžších levelů v Mario sérii

Tagged With

Comments