If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 16. května

15 tisíc otrapů na E3, dabing FIFA 18, fan-komiks Bloodborne, Zelda pro mobily...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Byly rozebrány fanouškovské vstupenky na výstavu E3, celkem to bude 15 tisíc lidí navíc z řad veřejnosti, kteří se minulých ročníků neúčastnili (to budou mít redaktoři radost!). Tato vstupenka stála 150-250 dolarů, ostatním nyní nezbývá nic jiného než Business Pass za 1000 dolarů.

- Nejen, že na E3 neuvidíme Halo 6, ale ani se nekoná Halo 3 Anniversary Edition, což příznivce série dost zklamalo a přitom by se remaster trojky k výročí tak náramně hodil...

- Letní výprodej na Steamu by podle nepotvrzených zpráv měl začít 22. června.

- Fanouškovský komiks Bloodborne od autorky Sarah Stone si prohlédněte zde.

- Výprodej Alan Wake kvůli odstranění licence zařídil, že tuto starou hru ve špičce mělo naráz puštěnou 6 tisíc lidí.

- Wall Street Journal zaslechl spekulaci o vývoji Zeldy pro chytré telefony.

- Po této fotce kanadského týmu Beenox, který v minulosti tvořil Wii U / Wii konverze her od Activision, stouply šance na port Call of Duty WW2 pro Switch.

- Crash Bandicoot N.Sane Trilogy by nakonec nemusel být roční exkluzivitou pro PS4: zaměstanci amerického obchodu totiž odstranili původní leták, který to zmiňoval.

- NBC Universal otevírají vydavatelskou divizi pro mobilní a VR hry, která zaměstná 50 lidí v čele s přeběhlíky z Disney.

- The Art of Overwatch v říjnu bude 368-stránkovou knížečkou za 50 dolarů, zatímco komiksová antologie stojí 20 dolarů a odvypráví příběhová pozadí hrdinů.

- Právě se nahrává francouzský dabing pro FIFA 18:

Comments