If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 17. května

Výprodej Zaklínače, E3 konference, Overwatch dříve, StarVR od Acer...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Dnes začne velký výprodej digitálních verzí série Zaklínač i na českém trhu, druhý díl seženete za pár desítek korun, takže s nákupem na GoG radíme vyčkat.

- E3 konference Sony potvrzena na 14. června ve 3 hodiny ráno, tedy tradiční čas nepříliš přející domácím divákům. Podle insiderů tam však nový model konzole PS4 Neo 4K nemá být oznámen.

- Dle plánů výstaviště E3 bude zřejmě mezi přítomnými firmami chybět i Sega.

- Microsoft připravuje svou E3 konferenci už od loňského prosince, prokecl Major Nelson v podcastu.

- Milion nevyužitých / zrecyklovaných Gamertagů bude zpřístupněno od zítřka platícím Gold členům na Xbox Live.

- Maskot zrestartovaného studia Kojima Productions se jmenuje LUDENCE.

- Overwatch v USA vyleze o den dříve, praví změněné datum na stránkách obchodů, ale hráčům to bude k ničemu, když servery ještě nepoběží.

- Herec/dabér Nolan North by si přál vrátit se do dalšího Uncharted: podle něj záleží na tom, kolik čtyřka vydělá Sony peněz, pak by svěřila další díl jinému studiu. Také prozradil, že po odchodu designérky Amy Hennigové bylo vyhozeno osm měsíců jeho práce natáčení v motion-capture studiu.

- Tvůrci Payday 2 si jako partnera pro vlastní virtuální realitu StarVR vybrali HW výrobce Acer, který má být tím pravým pro high-endový headset, pokročilejší než HTC Vive či Oculus Rift.

- S Call of Duty: Infinite Warfare pomáhají Activision profesionální hráči svými radami, kde by čekali, že se objeví nová zbraň a další pedměty.

- Už i na Tom's Hardware si stěžují, jak Microsoft nutí čím dál více lidí k automatickému upgradu na Windows 10 bez jejich souhlasu.

- Parodie na včerejší filmeček Overwatch od fanouška:

- Nastíněn plán updatů pro vesmírnou RTS Stellaris: do konce května opravy a změny rozhraní, koncem června nové diplomatické akce a výhrůžky, třetí update pak s překopáním politických systémů, fungováním zdrojů a změnami tříd zbraní bitevních lodí.

- Dle moddera zabere měsíce, než se Final Fantasy X PC povede rozběhnout v 60 fps.

- Kickstarterová kampaň na deskovku Dark Souls skončila s výběrem pěti milionů dolarů.

- OT: Trailer na příští řadu Prison Break:

Comments