If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 17. října

Kniha k Far Cry 5, čeština ELEX dříve, skateboardingová hra, update Xbox One...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- UbiSoft oznámil knižní novelu Absolution na motivy Far Cry 5. Objeví se společně s hrou v půlce února a bude o barmance Mary May Fairgrave, která vezme vše do svých rukou, když ji úřady odmítnou pomoci.

- Čeština do PC ELEX od Comgadu bude venku nestandardně nejprve v betě, ladit se bude až za pochodu.

- V Tekken 7 je tutoriál přímo v úvodu příběhového režimu, protože samostatné tutoriály v bojových hrách nikdo nehraje, vysvětlil to producent Katsuhiro Harada, který čerpá z interních dat firmy.

- Session bude novou skateboardingovou hrou od Crea-ture Studios, kampaň na Kickstarteru spustí v půlce listopadu, zatím jen teaser:

- FIFA 18 se i v třetím týdnu na trhu drží v čele britského žebříčku, debutující Shadow of War skončilo druhé, hned před jinou novinkou The Evil Within 2, ač odbyt krabicovek oproti jedničce spadl. Níže oficiální infografika s výčtem hodnocení ve Španělsku, jinak na vylepšeních PS4 Pro a Xbox One X verzí se pracuje:

- BioWare jsou prý "extrémně spokojeni s příběhem Anthem", pracovní verze hry prošla začátkem měsíce dalším schvalovacím milníkem.

- Párvteřinové lákání na dnešní explozivní trailer Wolfenstein 2 + krátký spot s dáním pěstí nacistovi, jinak bylo znovu potvrzeno, že The New Colossus je prostřední částí plánované trilogie.

- Pro všechny vychází podzimní update systému Xbox One s pár novinkami: sekce pro vyzdvihnutí vašich oblíbených her a přátel na dashboardu, nová aplikace Xbox Assist s tipy, lepší podpora webkamer a streamování atd.

- Něco o VR odnoži Payday 2 se zřejmě chystají oznámit Starbreeze Studios, aspoň tak to vypadá z vábící ikony na jejich několikadenní událost týkající se hry.

- Neupadněte do spánku, jinak si pro vás přijde Freddy Krueger, aneb pouták na DLC pro Dead by Daylight znovu naznačuje, o kom bude:

- Všechny konzolové verze Assassins Creed Origins budou používat trik s dynamickým rozlišením, čili i ty nejlepší na X1X a PS4 Pro, řekl producent hry.

- DOOM pro Switch má upřesněný termín: 10. listpadu 2017. Zazněl ve vývojářském deníčku.

- PewDiePie je "nedotknutelná osobnost YouTube scény", praví pro Polygon Smosh Games, což je populární YouTube kanál s dlouhou tradicí a sedmi miliony odběratelů.

- Overwatch má nový rekord: 35 milionů hráčů.

Comments