If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 18. června

2K možná dělá na dalším BioShocku, State of Decay míří na PC, skryté srandy z The Last of Us a co si o Xbox One myslí spoluzakladatel Apple?

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na E3 se hrálo demo PlayStation Vita exkluzivity Killzone: Mercenary a tady jsou záběry z hraní singeplayeru. Vypadá to, docela překvapivě, moc hezky (na rozdíl třeba od Vita verze Resistance).

- Sony říká, že tím, jakou nastavili DRM politiku na PlayStation 4, vytvořili dobrý precedens. Všichni vydavatelé byli totiž na Sony konferenci a slyšeli, jak byli lidé v publiku nadšení z DRM politiky, kterou představili (tedy z toho, že v podstatě žádné DRM nebude). Nemohou si tedy dovolit dělat nějakou přísnější.

- 2K Marin chce do svého týmu síťového programátora. Zajímavé ale je, na čem tento programátor bude pracovat. Dělat má na neoznámeném titulu, který má být kombinací FPS a RPG. Takhle dříve sháněli lidi, když tehdy pracovali na BioShock 2, ale klidně může jít samozřejmě o něco jiného a nového. Mimochodem, spousta lidí se shání také v Irrational. Kde také pracují na hře kombinující FPS a RPG...

- Na diskuzním fóru NeoGAF se objevil člověk, který má čísla předobjednávek konzolí Xbox One a PS4 v jednom obchodě ve Velké Británii. Jak se zdá, PS4 je tam prodávanější 2 ku 1 než Xbox One. Mají 2200 předobjednávek PS4 a 1400 Xbox One. Z toho ještě 110 předobjednávek na PS4 s budlem se hrou.

- Hrajete už The Last of Us? Ta hra má spoustu easter eggs. Na pár se můžete podívat dole, na zbytek třeba tady.

- Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se rozpovídal o tom, jak dnes už nikdo nic nevlastní a na všechno má pouze licenci. Tak trošku to má spojitost s Xbox One, nemyslíte?

- State of Decay je oficiálně nejprodávanější hrou na Xbox Live Arcade. Už dokázala prodat přes půl milionu kopií. Vývojáři potvrdili, že v současnosti pracují na PC verzi, která bude na Steamu. V podstatě je prý už hotovo, jenom musejí přidat podporu pro klávesnici a myš.

Tagged With

Comments