If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 18. října

Assassin trailer, Mass Effect přes zpětnou kompatibilitu, akcie Take 2 pro teaserech RDR...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Dnes ve 14:00 uvidíme nový trailer na film Assassins Creed, bude mít dvě minuty.

- Chcete zprovoznit druhý a třetí díl Mass Effect na Xbox One? EA vyzvali, ať hlasujete v anketě Microsoftu zde, aby právě tyto hry upřednostil v programu zpětné kompatibility. Aneb o důvod víc, proč nevěřit, že by někdy vznikly remastery.

- Bude se nový western Rockstaru jmenovat Red Dead Retribution? Nejprve to tak vypadalo po nálezu ve zdrojáku webu, ale nakonec se to ukázalo být staré, takže na tenhle název zapomeňte.

- Final Fantasy 15 zareagovalo na rozruch kolem teaserů Rockstaru vlastní variací na včerejší obrázek, kde sedmičku kovbojů nahradili čtyři hrdinové právě z této hry od Square Enix:

- Hodnota akcií vydavatele 2K po teaserech od Rockstaru raketově vystřelila, zatímco předtím po Mafia 3 spíš klesala, upozornil BusinessInsider.

- David Brevik (ex-Blizzard) bohužel popřel, že by v současnosti či v blízko budoucnosti pracoval na čemkoli souvisejícím se sérií Diablo.

- Japonsko bude mít speciální obal Titanfall 2, startovní trailer vyleze dnes (malá ochutnávka zde).

- Nejnovější drb ohledně Beyond Good and Evil 2 praví, že má být údajně s teaser trailerem na odhalení Nintendo NX, vyjít až ve 2018 a jít o reboot originálu (tzv. reimagining), nikoli řádné pokračování ani prequel, jak se hovořilo nedávno.

- Podle španělského Amazonu vyjdou předělávky Resident Evil 4, 5 a 6 začátkem prosince krabicově i v Evropě, každý samostatný díl ovšem stojí pálku (30 eur).

- Potřebují Psychonauts 2 prodat 2 miliony kusů v ceně 60 dolarů, aby to něco přineslo investorům z řad běžných hráčů na platformě Fig?

- Xbox One by mohl dle Phila Spencera z MS teoreticky dostat i zpětnou kompatibilitu pro hry z první generace Xboxu, zkusí na to prý najít čas, nic tedy není vyloučeno.

- Spekuluje se, že Sony by mohla do března napodobit Nintendo a vyrobit pětici mobilních her, nejprve pro asijské trhy. Patrně budou čerpat ze slavných sérií na PlayStation.

- Zrušená hra Metallica pro PS2 připomínala Mad Max:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments