If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. září

Fiasko filmu o YouTuberech, obří Forza 7, datum RDR2, videorecka Destiny, teasery Wolfa a Lary...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- "Youtubeři v kinech propadli, na bizzarní dětské hvězdičky bylo zvědavo pouhých 10 tisíc diváků," píše Borovan.cz o filmu Nejsledovanější s domácími "ikonami" pro mladší publikum.

- První patch pro Forza Motorsport 7 bude mít 29. září neuvěřitelných 50 GB, protože se celá hra nevešla na disk (tam jen 45 GB) kvůli počtu aut a tratí. Má jít o největší titul studia Turn 10. Jinak zamrzí, že všechny vlastnosti nebudou k dispozici hned v den vydání. Zde se mrkněte na úvodních 15 minut hraní od GameSpotu:

- Zdá se, že předobjednávkové DLC s Orky do Shadow of War bude pouze jednorázové, čili po startu nové hry o ně přijdete a už je nedostanete znovu.

- Na ranní konferenci Sony před Tokyo Game Show byl odvysílán starý trailer na Red Dead Redemption 2 a v závěru jsme byli ujištěni o stále platném vydání na jaře 2018:

- Hotfix pro Divinity: Original Sin 2 přidává podporu cross-play mezi hráči na Steamu a GOG.

- V návaznosti na včerejší plakát dnes vyleze první trailer z filmu Tomb Raider. Dnes se také objeví plnohodnotný trailer na Wolfa o vykopání nacistů z Ameriky, teasery na obojí:

- CliffyB přiznal, že při startu Lawbreakers udělali nějaké chyby a že recenze nelhaly, ale hře stále věří, přestože ji nyní hraje souběžně jen 200 lidí.

- Kompilace chyb v demu FIFA 18 pobavila:

- Bývalý scénárista Valve, Chet Faliszek, nyní pracuje u tvůrcu Surgeon Simulatoru, aby tam šéfoval nové akční co-op hře, kde chce podniknout něco nového s vyprávěním příběhu a umělou inteligencí.

- AngryJoe přinesl videorecenzi Destiny 2 a hru nešetří, mimochodem přesně z důvodů, kvůli kterým u nás není moc populární:

- Za editaci konfiguračních souborů v PUBG dostanete ban.

- Sběratelská edice Marvel vs Capcom Infinite zklamala, protože se od propagačních obrázků v realitě dost liší, když namísto Infinity Stones obsahuje pouhá vejce:

Comments