If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 2. května

Počet hráčů Hearthstone, komiks Outlast, kam dál Fable, oči pro HTC Vive, update Gearsů...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Hearthstone slaví 70 milionů hráčů, za odměnu všichni až do konce května dostanou balíčky karet Journey to Un'Goro zdarma.

- Oficiální komiks Outlast je k přečtení zdarma na homepage a propojuje oba díly tohoto hororu.

- Existuje hodně směrů, kterými se značka Fable může dál vydat, řekl xboxový šéf Phil Spencer na dotaz ohledně možného Fable 4.

- HTC Vive má od čínské firmy dostat upgrade za 220 dolarů, se kterým dokáže sledovat pohyb očí. Do světa se údajně dostane ve 3. čtvrtletí letošního roku.

- Dnes se objeví další, v pořadí už sedmý update Gears of War 4 se dvěma novými mapami Dawn a Security, podporou vícejádrových GPU a novým zombíkem Benjamin Carmine.

- Režisér Ridley Scott nepočítá s tím, že by někdy vznikl Vetřelec 5: prý pro něj nikdy ani neexistoval scénář, jen párstránkový nápad, ale Fox mu nedali zelenou.

- Ředitel tvůrců série Yakuza na osobním blogu prohlásil, že dělají na něčem, co od nich všichni očekávají (nový díl), zároveň naznačil, že zvažují více různých projektů.

- To debutové hraní Destiny 2 bude 18. května i živě vysíláno na internet.

- DUAL GEAR, tahová strategie s mechy na Unreal Enginu, byla odložena na 2018.

- Nové zásoby Switch prý Nintendo výjimečně posílalo v březnu do obchodů i letadlem, přestože to je dražší (o tisíc korun za jeden kus) než standardní přeprava lodí.

- Během úterního odpoledne našeho času (7-9 AM PDT) proběhne dvouhodinová plánovaná odstávka Overwatch.

- Staronová upoutávka na konzolovou verzi Shadow Warrior 2 s obsaženými veškerými DLC, seznam trofejí naleznete zde.

Comments