If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 2. února

Oznámení Batmana, další beta The Division, dojmy z VR, fotka Uncharted speciálky...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Warner Bros dnes večer oznámí nějakou novou hru se dvěma nejpopulárnějšími značkami zábavního průmyslu, patrně něco se Supermanem a Batmanem.

- Video ze zrušené hry s The Dark Knight neboli Batmanem:

- Spoiler: Firewatch dle trofejí obsahuje pět dnů, ale jsou očíslované jako den 1, 2, 76, 77 a 79. Krabicovka se momentálně neplánuje.

- Hlavní programátor Just Cause 3 přešel do Sony Santa Monica.

- Od příštího týdne můžete začít vybírat, kterou indie hru byste si přáli v březnu do nabídky PS Plus, možnostmi jsou Action Henk, Assault Android Cactus a Broforce:

- To zrychlení Fable Legends v DX12 oproti DX11 má být o čtyřicet procent.

- Remedy se teprve nyní dostali k dodělání filmového intra Quantum Break, protože ho prý mockrát předělávali. Říkají, že je pravda, pokud někdo tvrdí, že devadesát procent kvality hry se zajišťuje v posledních deseti procentech času vývoje.

- Ve dnech 16. až 21. února proběhne další, tentokrát už všem zájemcům otevřený betatest The Division. Vyplývá to z uniklého jízdního řádu pro tento měsíc od italského Xboxu, právě na této platformě má beta opět začít nejdříve.

- Dojmy Otakara Schona z vyzkoušení virtuální Oculus Rift a HTC Vive na brněnské předváděčce Nvidia čtěte na iHned.cz, než spadnou do placené sekce.

- Obsah Libertalia edice Uncharted 4 vyfocen:

Comments