If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 20. října

Dark Souls 3 vs. Bloodborne, napravení Konami, přednáška o propadáku, mocap Uncharted 4...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Porovnání Dark Souls 3 s Bloodborne: poznáte, co je co? (verze ve vysokém rozlišení) Rozdíly mezi oběma hrami od From Software jsou naprosto minimální, snad jen hezčí grafika na PS4, ale o recyklaci si tady většinou nikdo netroufne hovořit:

- Tento týden vyjde na Early Access jedna z prvních her s podporou DirectX 12, sci-fi RTS Ashes of Singularity, bude poměrně drahá (50 USD s 20% slevou).

- Konami si chtějí zlepšit svou pošramocenou reputaci, tak poslali hospitalizovanému fanouškovi Metal Gear Solid do nemocnice dárkové balení s předměty ze hry vč. slunečních brýlí (?) a handheldu od Sony.

- Uzavřený betatest Battleborn na PS4 začne 29. října.

- Studio DICE v Los Angeles, které dosud spíš vypomáhalo s datadisky pro Battlefield či některými částmi Star Wars Battlefront, si časem vyslouží právo na vytvoření vlastní hry.

- Natáčení motion-capture pro Uncharted 4 s Nolanem Northem bylo tímto dokončeno:

- F2P mobilní hra Lara Croft: Relic Run se pochlubila 10 miliony downloadů.

- Na rok 2017 se má chystat nový animovaný film na motivy Resident Evil.

- Nezávislé hry The Flock se prodaly jen 3 tisíce kusů (i kvůli hodnocení 33% na Metacritic), takže nevydělala dostatek peněz, přesto dostane Halloweenský update. Tvůrce musíme pochválit, že sportovně přiznal, že hra nebyla příliš dobrá, aspoň o tom může vyprávět na zajímavých přednáškách:

- Updaty 1.04 a 1.05 pro WRC 5 přidávají podporu více ovladačů.

- Přidat cizí reklamy na neherní produkty na Steam by bylo podle Valve hloupé obchodní rozhodnutí, asi jim stačí ty bannery na zvýrazněné hry, když i takto mají uživatelé problém s objevováním nových her.

Comments