If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 21. června

Brzká alfa Battlefield 1, sběratelka ReCore, za holku v South Parku, DLC plán Injustice 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Spekuluje se, že někdy už tento týden by měl začít uzavřený alfatest Battlefield 1. Nejprve o tom v článku hovořil GameSpot, jako by šlo o již známou věc, později se přidaly další indicie od předních YouTuberů. EA to odmítli jakkoli komentovat, pravděpodobně půjde o tu samou verzi, jakou si zkusili návštěvníci akce EA PLAY.

- K pořádnému odhalení Mass Effect Andromeda nedojde dříve, než EA vydají Battlefield 1 a Titanfall 2, upřesnili BioWare, čili nejdříve v listopadu.

- Tchajwanská ratingová organizace proklepla sérii Marvel: Ultimate Alliance pro PS4/X1, takže se patrně chystá kompilace remaků, což platí i pro Transformers: Fall of Cybertron.

- Na E3 vlažně přijatá tombraiderovka ReCore má zabavit na 12 hodin, s přenosem postupu mezi X1 / PC, a nižší než běžnou cenou (40 dolarů) i darováním plné hry Banjo-Kazooie: Nuts and Bolts za předobjednávku. Existovat bude i limitovaná sběratelská edice za 180 dolarů s ručně kreslenou soškou hrdinky s robotickým psem. Níže porovnání, jak se liší oficiální vizualizace od reality:

- Injustice 2 bude mít agresivnější DLC politiku, pod čímž si představte více přídavků po delší dobu od vydání, než jich měl Mortal Kombat X (8 dodatečných bojovníků), zřejmě se dočkáme deseti nových. Autoři přemýšlejí i o alternativní možnosti odemknutí lepší výbavy za peníze.

- Dedikované servery Gran Turismo Sport pro hladší a spolehlivější MP zážitek nakonec mít bude, ale pouze v režimu Sport, kde všichni hráči začínají s budováním kariéry od nuly. Ostatní herní módy použijí jen Peer-to-Peer připojení, takže bohužel nebude možné závodit ve 20 lidech.

- V South Park The Fractured But Whole bude možné volitelně hrát i za holku, kterou si sami vytvoříte.

- Navzdory špatnému začátku se z filmu Warcraftu nyní vyklubal ten nejvíce vydělávající dle her všech dob, za což vděčí hlavně Číně. V tržbách 377 milionů dolarů překonal Prince of Persia i Angry Birds (detaily).

- EA teprve musí vymyslet, z čeho budou financovat ten slib veškerých přídavků (map a módů) pro Titanfall 2 zdarma, aby se netříštila komunita. Patrně nějaké kosmetické drobnosti k zakoupení.

- Hlavní vývojář The Last Guardian považuje virtuální realitu za lákavou, ale hra ji podporovat nebude.

- Remedy nabírají posily na příští dva projekty a lákají na skvělý život ve Finsku.

- Aktuální odbočka motorek Trials ve stylu Far Cry 3: Blood Dragoon se zoufale nepovedla a po dlouhé době si od kolegů vysloužila medaili Ruce pryč.

- Krabicový Battleborn pro PS4 byl v Německu zlevněn na pouhých 10 eur (270 Kč):

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments