If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 22. listopadu

Dishonored 2 s New Game Plus módem, vylepšený Return to Arkham na PS4 Pro a PSVR získalo ocenění.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Vypadá to, že 3DS hra Pokémon Sun and Moon by se mohla dočkat také Nintendo Switch verze. Vyjít by podle zdrojů Eurogameru měla v roce 2017.

- Dishonored 2 v prosinci obdrží New Game Plus mód. Bethesda to prozradila na svém blogu, ale zatím nespecifikují, jak tato vyšší obtížnost bude konkrétně vypadat.

- V prosinci vychází Total War: Warhammer - Realm of the Wood Elves přídavek a můžete se podívat na nový trailer k němu:

- Batman: Return to Arkham dostal celkem nenápadnou podporu PS4 Pro a nevypadá vůbec špatně. Vývojáři nemuseli příliš mnoho dělat, jenom využívají hardwaru PS4 Pro a hra běží na mnohem lepším framerate.

- Overwatch: First Strike měl být první komiks vycházející z populární hry Blizzardu. Nebude, komiks byl nakonec zrušen. Píší, že je to proto, že se rozhodli "jít v příběhu jiným směrem", ať to znamená cokoli.

- PlayStation VR se dostalo do žebříčku 25 nejlepších vynálezů roku 2016, které dával dohromady renomovaný TIME.

- The Witness už má také PS4 Pro update a můžete si vybrat z několika verzí - 1080p s 60fps, 1440p upscalované do 4K a 60fps nebo nativní 4K ve 30 fps.

- Z nějakého důvodu se chystá další Mortal Kombat film a už má podle Variety režiséra. Bude jím Simon McQuoid, který zatím žádný celovečerní film nerežíroval. Na kontě má pouze reklamy, ale zato známé pro fanoušky videoher. Stojí za PlayStation reklamou Michael nebo Halo reklamou Enemy Weapon.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments