If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 23. května

Film Uncharted, Lawbreakers na PS4, pravidla na Scorpio, Days Gone na E3...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Dle dabéra Sama Witwera, který namluvil hlavního hrdinu, bude Days Gone (survival PS4 exkluzivita) na E3 hodně vidět.

- Ostrá verze Lawbreakers vyjde souběžně s PC i pro PS4, oznámili Boss Key Productions. Cenovka na PS4 30 dolarů, pouze digitálně, žádné cross-play (dle CLiffyB blbost), žádný Season Pass ani pay-to-win mechanismy, aby se nefragmentovala hráčská základna. PS4 verze pojede v 60 fps a nemá chybět podpora PS4 Pro.

- Film Uncharted se má nově stát prequelem a účinkovat v něm bude dvacetiletý Tom Holland, kterého známe jako Spider-Mana. Inspiraci prý tvůrci vzali ze scény z Uncharted 3, kde se poprvé setkají Drake a Victor, ale scénář ještě není hotov.

- Video z Danger Zone, malé hry nazývající se duchovním nástupcem Crash módu z Burnoutu:

- Vývojáři na Xbox One Scorpio nemají žádné povinné podmínky, aby byly hry v multiplayeru shodné s verzí pro starou konzoli, je prý pouze na nich, jak vyřeší kupříkladu rozdíl mezi během v 30 a 60 fps, upřesnil Microsoft, který nechce omezovat vize tvůrců, přesto předpokládá ten samý zážitek online na Scorpio a X1.

- EA potvrdili, že druhý datadisk pro Battlefield 1, In the name of the Tsar, uvidíme na EA PLAY 10. června. Včetně hraní za ženské postavy v ruské armádě.

- V přípravě jsou další krátké animované filmy na motivy Overwatch, oznámil Blizzard.

- Půlhodinový dokument o progamingové scéně v Rainbow Six Siege:

Comments