If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 26. května

Slevy od EA, The Last Guardian letos, příští Life is Strange, Krotitelé duchů bez deathmatche...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Na Originu jsou do konce měsíce 30 % slevy téměř na každou PC hru, stačí zadat kód "Origin30" v pokladně. Netýká se Star Wars: The Old Republic a předobjednávek, ale za pár stovek takto můžete mít Dragon Age, Battlefront či FIFA 16.

- Obal EDGE s The Last Guardian, autoři v časopisu potvrdili stihnutí vydání ještě letos.

- Nadcházející hra s Krotiteli duchů od Activision nebude obsahovat kompetitivní multiplayer, prý se tím chce odlišit od přetlaku PvP titulů, ale kooperace s interakcemi chybět nebude, má to být přátelštější vůči mainstreamovému publiku než kosení se v deathmatchi.

- Příští díl Halo už bude i pro Windows 10, znovu avizují zdroje Kotaku.

- E3 konference Microsoftu bude trvat 90 minut, po jejím skončení bude pořádat nějakou speciální akci týkající se Forza Motorsport, patrně turnaj v nově oznámeném dílu?

- Agentura zabývající se průzkumem trhu pozvala fanoušky Life is Strange na akci v Chicagu, kde od nich bude vyzvídat, jaké další směřování této adventurní řady by si přáli.

- Tou E3 novinkou k Tomb Raiderovi patrně bude pouze oslava 20 let série a doprovodné aktivity v režii Square Enix.

- Výsledky Game Marketing Awards 2016 zaujmou tím, že Microsoft vyhrál cenu pro nejlepší marketingový tým roku, nej trailerem vyhlášen Fallout 4, artworkem Rainbow Six Siege a PR kampaní WWE2K16.

- Z Mirrors Edge by se mohl stát televizní seriál, prohlásil prezident Endemol Shine Studios (tvůrci Big Brother). Vhodný pro globální TV publikum má být díky ženské hrdince, fanouškovské základně a EA za zády.

- NBA Live 16 přidáno do katalogu služby EA Access, konkurenční basket NBA 2K16 od 2K na to reaguje akcí, kdy mezi 26. - 30. květnem mohou hrát předplatitelé Xbox Live Gold plnou verzi zdarma.

- Na Origin Access zase už přibyly: Mass Effect Trilogy, Trine 1 a 2, Peggle.

- Takhle vypadá oficiální plakát na veletrh Tokyo Game Show 2016:

Comments