If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 27. března

Remastery Ace Combat, Halo pro VR, obliba PUBG v Číně, Far Cry 5 AMD ovladače...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Crackdown 3 o sobě dá vědět brzy, tvůrci už mají interní termín vydání a pracují na jeho stihnutí, řekl xboxový boss Phil Spencer.

- Na základě inzerátů se zdá, že se asi připravují remastery série Ace Combat pro PS4 a X1, konkrétně dílů těchto leteckých arkád z PS2: Ace Combat 04: Shattered Skies, Ace Combat 5: The Unsung War a Ace Combat Zero: The Belkan War.

- Halo 6 by mohlo být kompatibilní s virtuální realitou, vyplynulo z dalšího inzerátu na práci v 343 Industries. Dotyčný by měl obstarat "hratelnost a vyprávění VR zážitku v univerzu Halo", takže patrně není řeč jen o nějakém dodatečném režimu či malé odnoži.

- Z dubnových přírůstků na službu Xbox Game Pass stojí za řeč jen Cities: Skylines a The Hunter: Call of the Wild.

- Venku jsou Adrenalin 18.3.4 AMD ovladače optimalizované pro Far Cry 5.

- Onlinovka TERA pro PS4/X1 naostro vyjde ve Free-2-Play podobě přesně 3. dubna, kdo ji bude chtít podpořit, může si pořídit Founder's Pack za 30 dolarů, za něž dostane mj. týdenní náskok. Startovní trailer:

- Šéf Gearboxu Randy Pitchford si snad jako jediný na světě myslel, že twitterový účet Kaz Hirai CEO je pravý, takže mu seriózně odpovídal, protože ho považoval za bývalého šéfa Sony.

- Remedy na něco vábili, ale buď šlo jen o vtip s mikinou nebo to hlavní teprve přijde:

- Zvažují se regionálně zamčené servery pro PUBG (i nový systém pro skiny a bedny), které Čínané hrají podle statistik týdně dvakrát více času než Američané.

- Přes milion lidí sledovalo živé vysílání populárních (TOP 100) španělských YouTuberů ve Fortnite:

- Příběhové DLC pro South Park je podle Kotaku krátké, ale dobré.

- Ztvární ženskou postavu v Death Stranding německá herečka Diane Krueger (National Treasures, Inglourious Basterds), jak se jeví z fotky z motion-capture na jejím Instagramu? Je totiž přítelkyní Normana Reeduse a objevila se na jedné akci s Hideo Kojimou.

- Remaster MediEvil na PS4 by měl obsahovat také MediEvil II, předobjednávky prý budou nahozeny v půlce dubna.

- Go Fast update zvyšuje rychlost a účinky střelby v Destiny 2, o čemž vám něco sdělí hlavní designér Josh Hamrick, který se spolu s týmem snaží upravit boje ve hře:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments