If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 28. března

4K videa na PS4 Pro, velký WoW update, předělaná kapitola ve Final Fantasy 15 a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Od dnešního dne bude PS4 Pro podporovat přehrávání 4K videí pomocí aplikace Media Player. Ve 4K vám také poběží streamovaná videa z YouTube a Netflixu.

- Chcete vidět, jak vypadá přetvořený Metal Gear Solid v Lego Worlds?

- Battle.net přestává existovat a nahrazuje ho Blizzard App. Pokud máte Battle.net nainstalovaný v počítači, update si poradí s přejmenováním na Blizzard App. Co vás čeká nového? Kromě názvu vlastně nic.

- Již dnes vychází na PS Vita hra Salt and Sanctuary, o které se mluví jako o 2D verzi Dark Souls. Pokud máte hru na PS4, automaticky ji obdržíte také na Vita, jelikož jde o cross-buy titul.

- Zajímá vás, co všechno můžete očekávat od velkého updatu Tomb of Sargeras pro World of Warcraft? Blizzard má detailní popis patche 7.2, který je do hry k dispozici od dnešního dne.

- Update pro Final Fantasy 15, který mění Chapter 13, je venku. Dokonce k němu vyšel i speciální update trailer.

- Podívejte se na úvodní animaci k indie hře Rain World, která vychází tento týden na PC a PS4.

- Elite Dangerous má systém Trappist-1, o kterém mluvila v únoru NASA, protože obsahuje hned sedm planet velikosti Země a všechny by mohly obsahovat vodu. Tvůrci systém v Elite Dangerous také moc pěkně představili.

Tagged With

Comments