If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 28. února

Z EA do Liverpoolu, Kong trailer, demo Halo Wars 2, odměny na mody, Twitch a prodej her...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Peter Moore si plní svůj sen: od června přejde z EA Sports (po 10 letech) do pozice výkonného šéfa fotbalového klubu FC Liverpool.

- Off-topic: parádní nový trailer na film Kong: Skull Island.

- Střihač z DICE vyrazil někam vlakem po zasněženém Švédsku, aby pořídil motion capture pro prý zásadní trailer, patrně pro Star Wars Battlefront 2?

- Tvůrci Ark: Survival Evolved vyberou každý měsíc 15 modderů a dají jim příspěvek 4 tisíce dolarů na to, aby své mody dokončili (a vypustili pro veřejnost). Vždy po měsíci pak zhodnotí nově odvedenou práci a zda v podpoře budou pokračovat nebo zda je nahradí někdo jiný.

- Jakub Dvorský z Amanita Design na GDC v San Franciscu poprvé ukazuje příští hru Chuchel.

- Twitch začne sám prodávat digitální PC hry a dá spolupracujícím streamerům 5 procent z tržeb (výrobce dostane 70 procent), ale nebude to obchod s rozhraním jako Steam. Jak se to asi projeví na nezávislosti streamerů, když budou chtít své provize a nutit diváky ke koupi?

- Český pořad XKO Fresh News 25 tentokrát o Torment či For Honor.

- UbiSoft poděkoval všem účastníkům bety Ghost Recon Wildlands.

- Vyšlo demo Halo Wars 2 pro Xbox One s úvodní misí kampaně a režimem Blitz Firefight.

- Deals with Gold nabízí na Xbox Live slevy na Titanfall 2, FIFA 17 i Battlefield 1.

- Epic momentálně pracuje na šesti projektech, včetně konverze Fortnite pro konzole (2017) a mobilní/PC hry Battle Breakers ve stylu Heroesů na Unreal Engine 4.

Comments