If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 3. září

Urban Trial Freestyle na PC, tikety do Battlefield 4 CZ, budoucnost Homeworldu jasná, zneužití Jade Raymond...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Kaskadérské motorky Urban Trial Freestyle se v nečekané PC konverzi dostanou i na Steam a to už 18. září. Původně vyšly pro PS3, VITA a 3DS, ale moc vysoko hodnocene nebyly a nedosáhly kvalit série Trials, kterou se zjevně inspirovaly.

- V české lokalizaci Battlefield 4 nebudou žetony, vstupenky, lístky atd. Překladatelé se rozhodli nechat tikety, o něž komunita žádala nejvíce, uvedl Vojtěch Schubert.

- 60 procent Castlevania 2 se bude odehrávat ve městě a 40 procent hry v Drákulově hradu, mezi nimiž se od určitého bodu můžete svobodně přesouvat.

- Gearbox přiznal, že neměl vizi pro pokračování Homeworldu (krom HD remaků starých dílů), na nějž v aukci získal práva. Raději se proto rozumně dohodl na spolupráci s bývalými zaměstnanci Relicu, tudíž jejích rozpracovaná vesmírná RTS Hardware: Shipbreakers se nakonec bude moci jmenovat Homeworld, což jistě ocení všichni zúčastnění i se tak bude více prodávat. Gearbox do ní navíc investuje své prostředky, prý vyžaduje miliony dolarů.

- Tak snad přeci jenom ten filmový Warcraft klapne, když bylo zahájení natáčení stanoveno na leden 2014, vyplývá z článku na CSFD.cz.

- Předělávka Baldurs Gate 2 do Enhanced Edition vyjde pro PC a Mac letos v listopadu (verze pro iOS a Android později). Obsáhne vyšperkované Shadows of Amn a Throne of Bhaal, čtyři nové členy družiny, gladiátorský bojový režim s pastmi, jednoduše pořádané multiplayerové hry a podporu širokoúhlých obrazovek i překopané rozhraní.

- Jedna česká seznamka (nebudeme ji tu zviditelňovat) pro účely své facebookové reklamy zneužila známou fotku Jade Raymondové, šéfky studia UbiSoft Toronto a spoluautorku prvního Assassins Creed, s titulkem "žena hledající chlapa". No, myslíme, že zrovna Jade o ně nemá nouzi :) Všiml si Martin Balhar.

- Xbox Marketplace se přejmenoval na Xbox Games Store, aby ladil s jinými digitálními obchody od Microsoftu s hudbou nebo filmy.

- BioWare pořád ještě nevědí, jestli v Dragon Age: Inquisition bude nějaký multiplayer. Něco nám říká, že to může dopadnout stejně jako s hratelnou rasou Quanari, u které také zprvu váhal, aby ji pak slavnostně ohlásil, jako že vyslyšel přání fanoušků. Takhle se prostě dělá marketing ;)

- Bude se příští díl Halo jmenovat jednoduše Halo nebo Halo 5? Spekulace na toto téma začaly poté, co studio Axis Animation, tvůrci renderovaného filmečku z E3, vypustili jeho alternativní verzi, kde je na konci právě logo Halo 5. Pouze pracovní nástřel nebo se od E3 něco změnilo?

- Nezávislá dobrodružná hra Below vyjde pro Xbox One někdy v roce 2014, upřesnili její tvůrci Capybara Games na PAX Prime.

- Na tento týden už jsou hotové recenze druhého datadisku pro Dishonored (Martin Zavřel), nezávislé adventury Gone Home (Agarwel Idiriz) či rubačky The Wondeful 101 (Pavel Oreški).

Tagged With

Comments