If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 31. října

Ukázka z Resident Evil seriálu, tipy na hraní Assassin's Creed Origins nebo smutná zpráva o jednom úmrtí.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Objevilo se video ze zrušeného televizního projektu podle Resident Evil s názvem Arklay. Mělo jít o detektivní sérii s mysteriózními prvky odehrávající se ve světě Resident Evil. Nakonec byl projekt zrušen, ale zachovalo se alespoň toto video, které mělo ukazovat atmosféru.

- Už hrajete Assassin's Creed Origins? Ubisoft vydal seznam známých bugů na PC a konzolích, se kterými musíte počítat, než vyjde první opravný patch, který se nestihl do vydání. Jejich obsáhlý seznam najdete například tady.

- Nový trailer na Sea of Thieves ukazuje technické vychytávky a také 4K grafiku.

- Slavná indie hra Papers, Please má své filmové zpracování ve formě kraťasu. A rozhodně to vypadá zajímavě.

- Chcete tipy, jak hrát Assassin's Creed Origins? Se skvělým seznamem do začátku přišlo Kotaku.

- Stephen Toulouse, který se proslavil jako člověk, který banoval hráče na Xbox Live za porušování pravidel, bohužel zemřel. Dříve byl častokrát v podcastech Majora Nelsona, ale v roce 2012 z Microsoftu po 18 letech odešel.

- Podívejte se na všechny možnosti customizace v Need for Speed Payback.

Comments