If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 4. dubna

YouTubeři panikaří kvůli penězům, 10. sezóna v Diablo 3 je tu a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Jackbox Party Pack 3 vyjde na Nintendo Switch 13. dubna. Podle EU eshopu bude stát 20 euro, tedy 545 Kč. Balení Jackbox Party Pack 3 obsahuje tyto hry: Quiplash 2, Trivia Murder Party, Guesspionage, Tee K.O. a Fakin' It.

- Blizzard oznámil, že Season 10 v Diablo 3 je už venku. V tomto článku si můžete přečíst, co vás v desáté sezoně čeká a jaké můžete získat odměny.

- YouTube změnil pravidla v placení peněz a spousta YouTuberů začíná mít obavy, že by to pro ně mohlo znamenat nižší příjmy. Stačí, abyste na svém YouTube kanálu mluvili sprostě a YouTube už k vám nebude dávat reklamy, což znamená, že YouTubeři nebudou mít jak vydělávat peníze. Například Ethanovi Kleinovi, který si říká H3H3 Production, byla sebrána reklama u stovek videí a ani netuší proč.

- Beta Street Fighter 5 přidává nové útoky pro Cammy, Dhalsima a Zangiefa. Změny čekají i Capcom Fighters Network.

- Pokud jste dobří ve Splatoon, můžete vyhrát cestu na E3. Bohužel, musíte navíc ještě bydlet v USA, kde Nintendo pořádá Splatoon soutěž o nejlepšího z nejlepších a vítěz se podívá na E3 2017. Jde o tento turnaj, pokud byste se kvůli němu chtěli rychle přestěhovat do USA.

- Pro For Honor už je venku update, který zvyšuje příjem Steel a vrací do hry mapu River Fort.

- Do Rocket League si můžete pořídit DLC, které přidá do hry auto z filmu Fate of the Furious. Bude vás to stát dva dolary

- Umělecký ředitel Final Fantasy XV odchází ze Square Enix, ačkoli ve společnosti pracoval posledních 18 let. Oznámil to na svém Twitteru. Teď se chce věnovat psaní a pracovat jako umělec na volné noze. Pracoval na celkem na sedmi dílech Final Fantasy.

Tagged With

Comments