If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 5. ledna

Objednávky Oculus Rift, DLC do SWBF, 2x Uncharted, rozšíření Windows 10...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Předobjednávky Oculus Rift se na homepage otevřou 6. ledna, pokud byste se snad báli, že na vás nezbyde, což je krajně nepravděpodobné. Hlavní je, že se v tento den dozvíme cenu tohoto VR headsetu, odhadovanou na více než 350 dolarů.

- Ani o stíhačkových bitvách v otevřeném vesmíru nebudou DLC pro Star Wars Battlefront, tvůrci řekli, že se soustředí na vzdušné boje v nižší výšce nad planetami. O čem tedy ten Season Pass bude, když ani na na motivy posledního filmu?

- PFko od grafika Jaromíra Plachého z Amanita Design:

- Mezi červencem 2013 a zářím 2015 vygenerovala značka Grand Theft Auto pro Take 2 už 2,3 miliardy dolarů, do čehož je zahrnuto i GTA5. Celkově je série na 225 milionech kusech, značný nárůst oproti 130 milionům, na kterých byla před GTA5.

- Windows 10 už jsou nainstalované na 200 milionech zařízení, do čehož se počítají nejen stolní PC, ale i Xbox One, mobily či tablety.

- Fanouškovská parodie na Uncharted 4 v komiksovém stylu:

- Prezident Koei Tecmo naznačil, že Nintendo NX by měla být stolní / domácí konzole, která jde proti PS4, nikoli jen samostatný handheld.

- Jak vznikal ten nedávný remake kinoreklamy Uncharted 4 do LittleBigPlanet 3?

- Datum Final Fantasy X bude ohlášeno v březnu, spolu s odkrytím bety a všech vlastností hry.

- Studio Sony Santa Monica v novoroční rekapitulaci potvrdilo, že interně pořád pracuje na nějaké PS4 hře, ačkoli hlavním smyslem studia je pomáhat ostatním s jinými hrami např. God of War 3 Remastered, Everybody's Gone to the Rapture či The Order 1886.

- Včerejší info o vrcholu v souběžných počtu uživatelů Steamu bylo nepřesné, rekord padl už začátkem listopadu s 13,5 miliony (thx čtenáři mangocz).

- Redakce Eurogameru se mezi svátky rozšířila o dalšího člena, gratulujeme!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments