If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 6. března

Manhunt 3?, propad Kingdom Come, xboxový pořad, narozky StarCraftu, odbyt GT Sport...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Kingdom Come se už minulý týden nevešlo ani do TOP40 multiplatformního žebříčku ve Velké Británii.

- Minecraft naučil 85 milionů lidí po celém světě programovat, vyplynulo z Hour of Code tutoriálů na Code.org, což se tam děje prostřenictvím jednoduchých her, videí a aktivit.

- V těchto dnech probíhá plánovaná údržba PlayStation Network, tak s ní v těchto časech počítejte.

- Inside Xbox bude od 10. března novým, živě vysílaným "prémiovým" pořadem přímo od Microsoftu (něco jako Nintendo Direct), kde bude oznamovat zásadní novinky, patrně pravidelně každý měsíc. V pilotním dílu dojde na zviditelnění Sea of Thieves, něco o Xbox Game Pass, povídání s PUBG s producentem z Microsoft Studios a také na převedení Montany do Far Cry 5:

- VGChartz odhadují, že Gran Turismo Sport může být na 3 milionech kusů (celosvětově).

- Na placené službě Amazon Prime už je k mání celý živý krátký film Far Cry 5: Inside Eden's Gate, zde mrkněte na trailer.

- Po celý tento měsíc bude Blizzard oslavovat 20. narozeniny StarCraftu a dávat hráčům různých jeho různých titulů bonusové předměty.

- Manhunt 3 Uncut? Ne, na to bychom si nevsadili, rakouský obchod totiž neváhá zalistovat do nabídky ani další pouze vysněné hry jako The Elder Scrolls 6 či Battlefield Bad Company 3.

- Final Fantasy XV: Pocket Edition si už stáhly tři miliony lidí.

- Vzhledem k zařazení Bloodborne do PS Plus organizují samotní hráči fanouškovskou sešlost pro zalidnění hry, aby bylo s kým využít multiplayerové funkce:

- Finské studio Rovio (Angry Birds) muselo zavřít svou londýnskou pobočku.

- Podívejte se na rozbalování Xbox One Combat Tech ovladače:

- Konzolový For Honor po více než roce dostává podporu dedikovaných serverů.

- Zemřel šéf amerického řetězce herních obchodů GameStop, Paul Raines. Důvodem měl být návrat rakoviny, kvůli tomu před měsícem rezignoval z vedení (po osmi letech), aby ještě strávil čas s rodinou. RIP.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments