If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 7. června

Ovladače a patch Mirrors Edge, pohlednice Mafia 3, hry Blizzardu na Facebook, vtipná Alza...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- AMD vydalo ovladače určené pro Mirrors Edge a Paragon, verzi 16.6.1 stahujte odsud.

- Venku je 928 MB velký první patch pro Mirrors Edge na PC/X1: přidává podporu dynamického rozlišení, nové nastavení grafiky (předvolba Hyper), vylepšuje výkon i stabilitu hry.

- Z aktuální hry od DICE tu máme i trofeje z PS4 verze.

- Alicia Vikander, herečka z filmového Tomb Raidera se svěřila: jako dítěti ji rodiče nedovolili hrát Tomb Raidera, přesto ho potají hrála, na rozdíl od jejích kamarádek, které měly jiné zájmy.

- Take 2 si znovu obnovili registraci ochranné známky Agent, takže projekt Rockstaru zřejmě stále není mrtvý.

- E3 konference Microsoftu bude hodně o zombících: další zdroje z Kotaku mluví o výskytu Dead Rising 4 (coby exkluzivity pro X1) i State of Decay 2.

- Někdy tento měsíc (ne tento týden) vyjde v edici PS2 Classics původní verze klasiky Psychonauts zprovozněná na PS4.

- Obchod Alza někdy mívá překvapivě chytré asociace souvisejících produktů :)

- Valve na sebe vzali část odpovědnosti a povolili vypuštění fanouškovského projektu Star Wars Battlefront 3 na Steamu, k čemuž má dojit zdarma a nemuselo by to tím pádem tolik dráždit držitele práv Disney a EA, kteří je od něj na všechny Star Wars hry za těžké peníze odkoupili. Jak tohle dopadne?

- Generálním partnerem velkého veletrhu EGX pořádaného v září naší sítí v Birminghamu je nově Amazon, který nahradil GAME.

- K Mafia 3 se objevila nová pohlednice poslaná mezi aktéry hry, dekódovaná verze je k přečtení zde. Vývoj hry se dle aktuálního rozhovoru prý zdárně blíží dokončení.

- Bude Overwatch podporovat cross-play pro bitvy mezi jednotlivými verzemi, jak někteří vydedukovali z neurčitého tweetu, že se to možná zvažuje? Nikoli, Blizzard to neplánuje, protože soupeření hráčů s myší a klávesnicí oproti těm na gamepadu by nedělalo dobrotu.

- Do všech novějších her Blizzardu jako Hearthstone či Overwatch se nově bude možné přihlašovat přes Facebook, kam také půjdou přímo živě vysílat, nyní se pracuje na implementaci těchto zásadních nových sociálních funkcí. Kolik vašich přátel na FB bude stát o sledování, jak hrajete World of Warcraft či Starcraft 2?

- Mortal Kombat má vlastní pivo, ve třech chutích pojmenovaných dle slavných bojovníků:

- Odchody: z Blizzardu po 17 letech šéf tvůrců Diablo 3 Jay Wilson (vrací se za svou původní vášní: psaním) a hlavní scénárista Battleborn Aaron Linde (mířící někam na severozápad amerického kontinentu).

- Kvůli uniklému artworku z Halo Wars 2 zuří Microsoft a požádal jeho autora o odstranění inkriminovaného tweetu přes DMCA.

- Titanfall 2 si pro sebe na E3 usurpuje velkou pozornost, jsou si jisti vývojáři z Respawnu.

- Náhled na letní update firmware a funkcí Xbox One: přibude Cortana, hlasové povely skrz headset, vylepšení aplikací atd.

- Nejprodávanější hrou na PS Store se v květnu nepřekvapivě stalo Uncharted 4, jak v Evropě, tak v USA, na dalších místech figurují Overwatch, Rocket League, DOOM a Battlefield 4.

- Podle odhadu hollywoodského webu se filmový Warcraft zahojí na premiéře v Číně, kde by mohl utržit mezi 120-150 miliony dolarů za úvodní dny, což by zaplatilo náklady.

- Novou Spiderman hru prý nevyvíjí tvůrci inFamous ze studia Sucker Punch, nýbrž nějaké jiné studio.

- Among the Sleep vyjde i jako krabicovka, v Evropě v půlce července, bez nového obsahu a stále bez verze pro X1:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments