If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 7. listopadu

Sony gratuluje Microsoftu za Xbox One X, Everquest v Unreal Engine 4, crossplay v Halo Wars 2 a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Podívejte se na 12 minut hraní přídavku do Horizon Zero Dawn s názvem The Frozen Wilds.

- Konkurence je zdravá, ale nic se nemá přehánět. A tak Shuhei Yoshida ze Sony roztomile pogratulovat Microsoftu za uvedení Xbox One X.

- Bungie vydali hotfix na PC verzi Destiny 2, která opravuje chybu způsobenou posledním hotfixem... Hra se začala PC hráčům z ničeho nic zasekávat. Update má 110 MB a očividně skutečně pomáhá. Do hry se vám nahraje automaticky přes Battle.net.

- Chcete vidět, jak by vypadalo Star Wars: Knights of the Old Republic 2 v Unreal Engine 4? Takhle nějak by mohl vypadat Observatory Deck.

- A pokud vás zajímá, jak by vypadala v Unreal Engine 4 taková klasika jako Everquest...

- Halo Wars 2 teď podporuje crossplay mezi hráči na PC a Xbox One. Podpora vyšla v rámci patche a je možné crossplay využít v kampani, Blitz Firefight, Terminus Firefight, Custom Games a ve všech nerankovaných playlistech.

- Na Blizzconu oznámil Blizzard spoustu novinek o prvním oficiálním turnaji v Overwatch. Výherce dostane 300 tisíc dolarů, v přepočtu krásných 6,6 milionů korun. To je ale jen výherce za sezonu. Světový šampion dostane milion dolarů. Ano, milion dolarů za to, že hrajete dobře Overwatch. Žijeme v krásné době.

- Final Fantasy 15 má aktualizaci pro Xbox One X. Nativní rozlišení 1800p bude zvětšeno na 4K.

- Fortnite překvapivě překonalo 20 milionů hráčů. Je to asi zejména díky free to play Battle Royale módu, který nedávno vyšel na všech platformách. Za poslední měsíc se jim díky tomu podařilo zdvojnásobit hráčskou základnu.

Tagged With

Comments