If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 8. listopadu

Mass Effect trilogie na Xbox One, Call of Duty VR je zdarma, přídavek do Heartstone a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Všechny tři díly Mass Effect trilogie si již můžete zahrát také na Xbox One. Nejde sice o žádné remaky, ale vše funguje díky zprovozněné zpětné kompatibilitě.

- Do Diablo 3 přibude nový Challenge Rift mód. Dozvěděli jsme se to v rozhovoru s britskými kolegy z Eurogameru.

- Call of Duty pro PlayStation VR je zdarma pro všechny a nepotřebujete na to Call of Duty Infinite Warfare. Stačí Jackal Assault VR Experience stáhnout z PS Store - najdete hru ve VR sekci.

- Blizzard odhalil nový přídavek do Heartstone s názvem Mean Streets of Gadgetzan. Vyjde na začátku prosince.

- Vynikající indie hra To the Moon bude mít své pokračování. Jmenuje se Finding Paradise a vyjít má příští léto na PC, Mac a Linux.

- Blizzard podle všeho rozhodně neplánuje remaster Warcraftu 1 a Warcraftu 2. Dokonce se jim podařilo rozchodit na současných počítačích první Warcraft, ale podle Franka Pearce, spoluzakladatele Blizzardu, už není hra "na dnešní standardy tak zábavná".

- Ratchet & Clank očividně běží na PS4 Pro pouze ve 30 fps. Je to kvůli tomu, že design vznikl s ohledem na 30 fps, takže hra nevyužívá celý potenciál konzole.

- Do Street Fighter 5 přibude fanoušky oblíbená postava, Akuma.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments